Bitcoin Balinası, Yüzmilyonları Harekete Geçirdi!

Bitcoin Balinası, Yüzmilyonları Harekete Geçirdi!
Okunuyor Bitcoin Balinası, Yüzmilyonları Harekete Geçirdi!

8FmNLqdIf0muawllRqnayA

Bir Bitcoin balinası, tek bir süreçte Bitcoin’de 878 milyon dolar taşıdı. Blockchain.com’a nazaran, 877.598.640 dolarlık bir transferde 23.022 BTC’nin biraz üzerinde bir sayı taşındı. Süreç fiyatı yalnızca 0.00109424 BTC yahut yaklaşık 42.00 dolar olarak gerçekleşti. Süreç sırasında Bitcoin 38.120 dolardan süreç görüyordu.

JUud9s7

Bitcoin süreci

Bitcoin sürecinin alıcıları, biri 500 BTC ve oburu yaklaşık 22,522 BTC alan iki bilinmeyen adresti. Gönderen cüzdanda sıfır bakiye kaldı. BTC’nin büyük kısmını alan cüzdan daha sonra kendi başına bir süreç başlattı ve birebir vakitte küçük bir ölçü BTC’yi bir cüzdana ve kalanını toplu olarak diğer bir cüzdana gönderdi. Süreç birkaç sefer devam etti ve yazı yazılırken, BTC’nin birden fazla, diğer türlü hiçbir kripto para göndermeyen yahut almayan bu yeni cüzdanda yer aldı. Kriptokoin.com olarak baktığımızda hareketler bir borsa, kurum yahut fonları tekrar organize eden bir birey olabilir. Ayrıyeten bir dizi tezgah üstü ticareti de temsil edebilirler.

Kripto paraların hiçbiri, BTC’nin açık piyasada satılabileceği bilinen rastgele bir kripto borsa adresine gitmiyor üzere görünüyor. Whale Alert’e nazaran, bu hafta şimdiye kadar, 100 milyon doların üzerinde Bitcoin içeren en az altı büyük transfer kaydedildi. Buna kripto para borsası Binance’den soğuk cüzdan firması Xapo’ya 3.500 Bitcoin transferi ve aykırı tarafta Xapo’dan Binance’e yapılan 3.000 BTC transferi de dahildir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın