Birçok Öngörüsü Tutan Analist: Bu 3 Altcoin, Patlamaya Hazır!

Birçok Öngörüsü Tutan Analist: Bu 3 Altcoin, Patlamaya Hazır!
Okunuyor Birçok Öngörüsü Tutan Analist: Bu 3 Altcoin, Patlamaya Hazır!

money explosion gradient 02 scaled

Dünyaca ünlü kripto analisti Michael van de Poppe, yeni bir altcoin dönemi mümkünlüğünü ele alıyor. Ayrıyeten analist, yeni tepeler kaydetmeye hazır görünen üç altcoin projesini ön plana çıkarıyor.

Michael van de Poppe: Birçok altcoin, USD ve Bitcoin çiftlerinde yeni doruklar yapacak

Yeni bir görüntüde Michael van de Poppe, 103.000 abonesine, Bitcoin‘in 30.000 dolara düştüğünü gören Mayıs ayı sonundaki sert düzeltmeye karşın, önümüzdeki haftalarda bir altcoin dönemin olabileceğini söyledi. Michael van de Poppe, genel altcoin piyasa pahasının hala 21 günlük haftalık hareketli ortalamanın (21 WMA) üzerinde olduğunu ve altcoin boğa koşusunun muhtemelen bitmediğini gösterdiğini vurguluyor. Michael van de Poppe hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Hala 21 WMA’nın üzerinde hareket ediyoruz, yani yükselişe devam etme bahtımız var… Birçok altcoin, USD ve Bitcoin çiftlerinde yeni tepeler yapacak. Altcoin piyasa pahasının şu anda 21 WMA’nın üzerinde tutulması, çok yükseliş tetikleyicisi ve sahip olduğumuz momentumun âlâ bir sinyali. Bu nedenle, ilerlemeye devam edebileceğimizi ve hala çok güçlü bir yaz geçireceğimizi düşünüyorum. Büyük bir altcoin dönemi yaşayacak mıyız? Tez hala duruyor ve hala ivmelerini sürdüreceklerini varsayıyorum. Biriktirmeye başlamanın vakti geldi.

A 2 back

Michael van de Poppe: CRV, birikim aralığından yeni tepelere yanlışsız kırılmaya başlayabilir

Michael van de Poppe’nin şu anda hangi altcoin’leri takip ettiğine gelince analist, Bitcoin çiftinde 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamayı yine almanın eşiğinde olduğunu söylediği otomatik piyasa yapıcısı Curve Finance’ten (CRV) bahsediyor. Analiste nazaran, CRV/BTC yükselişine devam ediyor. Michael van de Poppe mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

CRV şu anda direnç bölgesinde hareket ediyor. Lakin 100 ve 200 günlük hareketli ortalamanın üzerine geri döndüğümüzü ve orada bize dayanak verdiğini varsayabiliriz ve bekleyebiliriz. Ardından, bu birikim aralığından yeni tepelere yanlışsız kırılmaya başlayabiliriz.

Michael van de Poppe: Tanınan altcoin KAVA, yeni yıllık doruklar yapmaya hazır

Analist ayrıyeten, zincirler ortası borç verme platformu KAVA’nın, 100 ve 200 günlük hareketli ortalama göstergelerinin altına düştükten sonra Bitcoin (KAVA/BTC) karşısında yeni yıllık tepeler yapmaya hazır göründüğünü de belirtiyor. Michael van de Poppe hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Daha yüksek zirveler ve daha yüksek alçaklar yaptığımızı ve KAVA için yeni bir döngüye girdiğimiz momentumun değişmeye başladığını görebiliyoruz. Verdiğimiz kayıpları geri alıyoruz.

altcoin 9

Michael van de Poppe: ETH’de 2.900 dolardaki direnç ne kadar test edilirse, o kadar zayıflar

KAVA, yazı yazarken yaklaşık 5,00 dolara geri döndü ve Mayıs ayı sonlarında 2,50 dolara düştüğü çöküşün akabinde epey yeterli bir şekilde toparlandı. Michael van de Poppe’nin “altcoin’ler için temel momentum göstergesi” olarak isimlendirdiği Ethereum, 2.900 dolar civarında direnci kırmaya çalışıyor. 

Analist, son vakitlerde Ethereum’un 2.600 dolarlık takviye bölgesini uygun tuttuğunu, fakat 3.400 dolara tırmanmaya devam etmesi için 2.900 dolar düzeyini aşması gerektiğini belirtiyor. Michael van de Poppe hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

2.900 dolardaki direnç ne kadar test edilirse, o kadar zayıflar.

İşte usta analist Michael van de Poppe’nin başarılı varsayımları

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere Michael van de Poppe,  2020 yılının birinci çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak iddia etti. Ayrıyeten ünlü analist, Bitcoin’in geçtiğimiz periyotlardaki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para iddialarında de yüksek muvaffakiyet oranı yakaladı.

altcoin3

Analist, Şubat ayında kıymetli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü yanlışsız öngördü. Analist, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de hakikat öngördü. Bunlar dışında ünlü analistin başarılı öbür kripto para kestirimleri de var.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın