Birçok İddiası Tutan Analist: Bitcoin ve 7 Altcoin’de Bu Epik Düzeyleri Bekleyin!

Birçok İddiası Tutan Analist: Bitcoin ve 7 Altcoin’de Bu Epik Düzeyleri Bekleyin!
Okunuyor Birçok İddiası Tutan Analist: Bitcoin ve 7 Altcoin’de Bu Epik Düzeyleri Bekleyin!

crystal ball

Bitcoin fiyatı, geçtiğimiz günlerde büyük bir çöküş yaşadı ve bu da fiyatının azalmasına sebep oldu. Lakin yeniden de, yazım sırasında 40.000 dolar civarına geri dönmüş durumda. Fiyatın çok volatilite gördüğüne kuşku olmasa da, birçok insan mevcut kademenin yakında sona ereceğine inanıyor. Hatta birtakım analistler, yükseliş eğiliminin fiyatı 300.000 doların üzerine taşıyacağına inanıyor. Analist Michael van de Poppe, Bitcoin konusunda epeyce “bullish” olan analistlerden. Bugün sabah saatlerinde attığı bir tweet’de Poppe, Bitcoin ve birçok altcoin projesine yönelik kestirimlerini paylaştı.

shutterstock 146178461 scaled 1

Analistten Bitcoin ve birtakım altcoin projelerine yönelik kestirimler

Bugün sabah saatlerinde Michael van de Poppe; Bitcoin, Ethereum, Polkadot, Chainlink, Cardano, Zilliqa, Elrond ve DIA’ya yönelik varsayımlarını “Hala beklemede, en yüksek boğa döngüsü tahminleri” diyerek paylaştı. Analiste nazaran Bitcoin ve üstte bahsedilen 7 altcoin için, boğa döngüsünün doruklarında aşağıdaki düzeyler beklenebilir:

  • Bitcoin: 350.000-450.000 dolar
  • Ethereum: 10.000-17.500 dolar
  • Polkadot: 250-350 dolar
  • Chainlink: 250-350 dolar
  • Cardano: 10-20 dolar
  • Zilliqa: 5-7 dolar
  • Elrond: 500-750 dolar
  • DIA: 50-75 dolar

Analist, bu varsayımların kimilerinin “ihtiyatlı” varsayımlar olabileceğini ekleyerek tweet’ini sonlandırdı.

Michael van de Poppe ve evvelki başarılı varsayımları

Kriptokoin.com olarak daha evvel de bildirdiğimiz üzere kripto para analisti Van de Poppe, daha evvel birçok başarılı kestirimde bulunmuştu. Analist, 2020’nin birinci çeyreğinde altcoin dönemi yaşanacağını gerçek bir biçimde iddia etti. Ayrıyeten analist, Bitcoin fiyatında geçtiğimiz aylarda yaşanan düşüşleri evvelce haber verdi. Van de Poppe, Şubat ayında kripto para ünitelerinde bir düzeltme beklediğini belirtmişti ve ayın sonlarına yanlışsız kelam konusu düzeltme gerçekleşti. Michael van de Poppe, Bitcoin’in Mart ayının sonlarındaki düşüşünü de yanlışsız bir halde öngördü.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın