Birçok İddiası Tutan Analist, 5-10x Yapacak Altcoin’leri Açıkladı!

Birçok İddiası Tutan Analist, 5-10x Yapacak Altcoin’leri Açıkladı!
Okunuyor Birçok İddiası Tutan Analist, 5-10x Yapacak Altcoin’leri Açıkladı!

Terra Virtua TVK Coming to Binance Innovation Zone

Dünyaca ünlü kripto analisti ve YouTuber Michael van de Poppe, değerli varsayımlar paylaştı. Analist, yenilenen rallileri tetiklemeye hazır olduğuna inandığı bir küme altcoin projesini öne çıkarıyor. İşte Michael van de Poppe’nin 5-10x yapacağına inandığı altcoin projeleri…

Michael van de Poppe: Bu 3 altcoin projesi fiyatını katlamaya hazır!

Başarılı analist Michael van de Poppe, borç verme protokolü Aave (AAVE), yield farming platformu yearn.finance (YFI) ve randıman toplayıcısı DFI.money (YFII) üzere merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin projelerine dikkatleri çekiyor. Analist, bu altcoin’lerin bir darbe aldıktan sonra büyük toparlanmalara başlamaya hazır göründüğünü söylüyor. Michael van de Poppe hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

…Tüm DeFi kesimi, üst taraflı çok büyük bir kırılma yapmaya hala hazır. Ve yalnızca YFI değil, yalnızca YFII değil, AAVE de hala çok güçlü görünüyor.

digital piggy bank cryptocurrency

Michael van de Poppe: AAVE yükselişini artıracak altcoin projelerinden!

Başarılı analist Michael van de Poppe, AAVE‘nin AAVE/BTC grafiğindeki 0,00825 Satoshi (sat) temel dayanak düzeylerinin altına düşmediğini ve kritik 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaların (MA) üzerinde kaldığını belirtiyor. Michael van de Poppe bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kripto para projesi AAVE hala çok güçlü görünüyor. Buradan nereye gidebileceğimizi görmek için şuna bakmalı: hala 100 günlük ve 200 günlük MA’nın üzerinde yer alıyor. AAVE’nin tutunması gereken çok değerli bir düzey olduğu için, kripto para dayanak için hala çok değerli bir seviyeyi elinde tutuyor.

Michael van de Poppe: Chainlink ve Band Protocol üst taraflı bir hareket için hazırlanıyor!

Usta analist Michael van de Poppe, DeFi bölümüne ek olarak Chainlink (LINK) ve Band Protocol (BAND) üzere merkezi olmayan oracle ağlarının da üst taraflı bir hareket için hazırlanıyor üzere göründüğünü ekliyor. Michael van de Poppe mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

…Tüm DeFi dalı, momentumunuz için bakabileceğiniz şeydir. Birebir vakitte ve bunu hala tekrar ediyorum, oracle kısmı de buna hazır…

Son piyasa çöküşüne karşın Michael van de Poppe, tanınan altcoin Chainlink’in Bitcoin çiftinde (LINK/BTC) şimdiden güç gösterdiğini belirtiyor.

Cryptocurrency Exchange OKEx Lists Polkadots Native Token DOT

Michael van de Poppe: Bu olursa, Chainlink üst istikametli hareket edebilir

Ünlü trader Michael van de Poppe, Bitcoin sabit kalırsa ve aşağı tarafta büyük bir atak yapmazsa Chainlink’in üst istikametli hareket edebileceğine inanıyor. Michael van de Poppe mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin üst gerçek yükselmeye başladığında ne kadar çok insan Bitcoin hakkında sakin hissederse, altcoin’lere tekrar yönelmeye o kadar kolay başlayacaklar. Ve Chainlink ile Bitcoin çiftinin şimdiden çarpışma öncesi ahenk düzeylerine döndüğünü görüyorsunuz. Chainlink’te Bitcoin’e karşı ne görüyoruz? Şu anda 100 günlük ve 200 günlük MA’yı dayanak olarak aldığımızı görebiliyoruz. Bu sayede yalnızca daha yüksek ve daha yüksek düşükleri yaptığımız için devam etme mümkünlüğü yüksek.

Michael van de Poppe: BAND ile hala bu direnç bölgesinin üzerine çıkmamız gerektiğini görebilirsiniz

Bant Protocol konusunda Michael van de Poppe, BAND/BTC grafiğinde yaklaşık 0.0004 Satoshi düzeyindeki direncin üstesinden geldiğinde kripto paranın yükselebileceğini kestirim ediyor. Michael van de Poppe hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BAND ile hala bu direnç bölgesinin üzerine çıkmamız gerektiğini görebilirsiniz. Bunu yaparsak ve zıt çevirirsek benzeri bir atılım yapmaya başlayabiliriz.

eg833119e

İşte ünlü analist Michael van de Poppe’nin başarılı varsayımları

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere Michael van de Poppe,  2020 yılının birinci çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak varsayım etti. Ayrıyeten usta analist, Bitcoin’in geçtiğimiz devirlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para varsayımlarında de yüksek muvaffakiyet oranı yakaladı.

Trader, Şubat ayında kıymetli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü hakikat öngördü. Michael van de Poppe, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de hakikat öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı diğer kripto para kestirimleri de var.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın