Bir marka daha Türkiye’de telefon üretecek!

Bir marka daha Türkiye’de telefon üretecek!
Okunuyor Bir marka daha Türkiye’de telefon üretecek!

Oppo, Samsung ve Xiaomi üzere akıllı telefon devlerinin Türkiye‘de üretim yapmaya başlaması sonrasında başka markalarda emsal adımlar atmaya başladı. Realme’nin de emsal formda yerli üretim için kollarının sıvadığını geçtiğimiz günlerde duyurmuştuk. TCL ile bu markalara bir yenisi daha ekleniyor.

Daha evvel Plex modelinin incelemesini sizlerle paylaştığımız TCL, dünyanın en süratli büyüyen tüketici elektroniği firmaları ortasında yer alıyor.

tcl plex özellikleri tcl plex incelemetcl plex özellikleri tcl plex inceleme

Türkiye’de akıllı telefon pazarında ben de varım diyen markalardan biri de TCL oldu. TCL Plex inceleme videomuzda, merak edilen telefonla ilgili sorularınızı cevaplıyoruz. 

TCL yerli üretim için kolları sıvadı

TCL makasıyla Türkiye’de üretilecek birinci akıllı telefonu tanıtmaya hazırlanan marka, 2 Haziran tarihinde bir duyuru gerçekleştirecek. Elde ettiğimiz birinci bilgilere nazaran TCL’in Türkiye’deki üretim süreci Arçelik iştirakinde hayata geçecek.

tcl yerli uretim 2tcl yerli uretim 2

Genel merkezi Çin’in Guangdong eyaletinin Huizhou kentinde bulunan TCL Corporation çok uluslu bir elektronik şirketi. Televizyon alıcısı, akıllı telefon, çamaşır makinesi ve buzdolabı üzere birçok farklı kategorideki eseri tasarlayıp üreten şirket, en büyük televizyon üreticileri ortasında yer alıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın