Binance Yetkilisinden Dogecoin Yorumları: Ziyan Veriyor

Binance Yetkilisinden Dogecoin Yorumları: Ziyan Veriyor
Okunuyor Binance Yetkilisinden Dogecoin Yorumları: Ziyan Veriyor

Dogecoin Forextime.com CC BY 2.0

ABD’nin eski “Para Ünitesi Denetçisi (OCC)” ve şu anda kripto para borsası Binance’in ABD kolunun CEO’su Brian Brooks, CoinDesk’in gerçekleştirdiği röportajda son vakitlerin tanınan altcoin’i Dogecoin (DOGE) hakkında yorumlarını paylaştı. Brooks, DOGE etrafındaki paniğin Bitcoin ve öteki kripto para ünitelerine ziyan verdiğini düşünüyor.

Brooks: Dogecoin fiyatlarına yönelik paniğin Bitcoin yahut ETH’yi etkilemesini istemiyoruz

Brooks, “Dogecoin fiyatlarına yönelik ortaya çıkan paniğin Bitcoin yahut ETH’yi yahut burada devam eden birtakım temel yenilikleri öldürmesini istemiyoruz. Umarım bu türlü bir şey olmaz. Bilhassa Elon ve Saylor’ın bu Bitcoin madencilik kurulu etrafında bir ortaya gelmeleri kripto alanında olmaya çalıştıklarını gösteriyor,” dedi. Ayrıyeten, Elon Musk ve Michael Saylor’ın kripto alanındaki kimi problemleri tartışmak için bir ortaya gelmesinin “iyi bir şey mi, berbat bir şey mi olduğunu bilmediğini” söyledi. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Tesla CEO’su Elon Musk ve MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, geçtiğimiz haftalarda “Bitcoin madenciliğini etraf dostu haline getirme” konusunda Kuzey Amerika’daki madencilerle görüştüklerini bildirmişti.

WssVZrBpW9vquZB8b86yKS 1200 80

Bölümün ünlü isimlerinden DOGE yorumu

Yakın bir vakitte Digital Currency Group’un CEO’su Barry Silbert da Dogecoin hakkında görüşlerini paylaşmıştı. Silbert, DOGE’un potansiyelinin olmasına karşın 37 milyar dolarlık piyasa pahasının gereğinden fazla olduğuna işaret etti. Lakin piyasa bedeline nazaran yedinci sırada yer alan altcoin’in vakitle ne hale gelebileceğinin kendisini heyecanlandırdığını belirtiyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın