Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Pik Yaptı

Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Pik Yaptı
Okunuyor Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Pik Yaptı

shutterstock 1149005132

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin projesini listeleyeceğini duyurdu. Borsa Livepeer’ı (LPT) “LPT/BTC, LPT/BNB, LPT/BUSD ve LPT/USDT” süreç çiftleri ile ticarete açacağını açıkladı. Bu haberle kripto paranın fiyatı sert bir yükseliş yaşadı.

Binance, yeni bir altcoin listeleyeceğini duyurdu! Fiyat sıçradı

Öncü Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin projesini listeleyeceğini açıkladı. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla mevzuya yönelik yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi:

Binance, 28.05.2021 tarihinde Livepeer’ı (LPT) listeleyecek ve LPT/BTC, LPT/BNB, LPT/BUSD ve LPT/USDT süreç çiftleri için açık ticaret yapacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak borsaya LPT yatırmaya başlayabilir. LPT için para çekme süreçleri 28.05.2021 tarihinde açılacak. Çoklukla yüksek fiyat dalgalanmalarına maruz kaldıklarından, yeni listelenmiş tokenlerle alım satım yaparken kâfi risk değerlendirmesi yaptığınızdan emin olun. LPT Listeleme Fiyatı: 0 BNB’dir. Risk uyarısı: Kripto para ünitesi ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen süreçlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli coinleri seçmek için elinden gelen çabayı gösterecek, lakin ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacaktır.
Dayanağınız için teşekkürler!

FireShot Capture 009 Livepeer LPT fiyati piyasa degeri tablosu ve bilgileri CoinGeck www.coingecko.com

Binance’nin listeleme haberi ile kripto paranın fiyatı sert bir yükseliş yaşadı. Livepeer (LPT) fiyatı 26,7 dolar düzeylerinden 38,4 dolar düzeylerine kadar yükseldi. Bu sayılar altcoin’de yüzde 45’lik bir artış yaşandığını gösteriyor.

Kripto para projesi Livepeer (LPT) nedir?

Livepeer, Ethereum Blockchain’i üzerine kurulmuş açık bir görüntü akışı altyapısıdır ve geliştiriciler tarafından yaratıcı iktisat canlı akış uygulamalarını güçlendirmek için kullanılır. LPT, platformun lokal yardımcı tokenidir ve ağ idaresi için kullanılır, ağa iştiraki teşvik eder ve işi inançlı hale getirmek için node operatörleri ve temsilciler tarafından stake edilir.

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere Binance, geçtiğimiz günlerde 5 yeni altcoin çiftini listeleyeceğini de duyurdu. Borsa 28.05.2021 tarihinde “ETH/UAH, MATIC/BRL, SHIB/BIDR, SHIB/BRL ve SOL/EUR” süreç çiftleri için ticareti aktifleştiriyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın