Başarılı Analist: Bu 4 Altcoin’de Yabanî Hareketlere Hazır Olun!

Başarılı Analist: Bu 4 Altcoin’de Yabanî Hareketlere Hazır Olun!
Okunuyor Başarılı Analist: Bu 4 Altcoin’de Yabanî Hareketlere Hazır Olun!

iphone 5183942 1920

Kripto stratejisti ve usta analist Scott Melker, daha geniş piyasalar önemli bir düzeltici hareketin akabinde ömür belirtilerini gösterdiği için dört büyük altcoin projesinde güçlü yükseliş beklediğini söylüyor.

Scott Melker: Ethereum fiyatı tabana vurmaya başladı! Yükseliş bekliyorum…

Yeni bir görüntüde ünlü analist Scott Melker, 57.500 YouTube abonesine, Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı Ethereum‘a baktığını ve çiftin tabana vurmaya başladığını söylüyor. Scott Melker konya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Burada ağır, ağır satış (19 Mayıs) yapılıyor. Ve sonra hacim azaldı. Fiyat düşmeye devam etti ancak hacim azaldı. İşte küçük bir artış daha (23 Mayıs) lakin satın alındı. Sanki bunu en dorukta bunun aykırısı bir mumla gördüyseniz (23 Mayıs çekici)… “Blow-off top” üzere olacak. Bu bir cins tepe üzere. Daha az hacim için son deva, fiyatı daha az değiştirir ve bilakis çevirir.

60611cdb5de881616977115

Scott Melker: Bu altcoin projesinde bir mega boğa şamdanı tanrım!

Analist, düzeltmesinden sonra büyük talebe şahit olduğunu söylediği Ethereum ölçeklendirme tahlili Polygon’a (MATIC) da bakıyor. Scott Melker konya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu bir mega boğa şamdanı (24 Mayıs), tanrım… Bu, MATIC‘te muhakkak bu yıl gördüğümüz en yüksek günlük hacimde kapanacak… Bu muhteşem yükseliş hacmi ve (a) aksi şamdan sonra temelde tüm bunları yutuyor mumlar.

Scott Melker: Genel olarak, Litecoin bu düzeyin üzerinde hayli âlâ görünüyor

Scott Melker’ın listesindeki bir öbür altcoin projesi ise Litecoin (LTC)’dir. Analiste nazaran Litecoin, daha düşük vakit dilimlerinde teknik bir aksine dönme deseni yazdırmaya başlıyor. Scott Melker konya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu, şimdiye kadar neredeyse hiç sıçrama yapmadı lakin tekrar de bu cins bir takviye. 146 doların üzerinde hayli düzgün görünüyor… Bunun potansiyel zıt baş ve omuz formasyonu devam ediyor. Genel olarak, Litecoin bu düzeyin üzerinde epey yeterli görünüyor.

5ed672febb6d21591112446

Scott Melker: Tanınan altcoin Chainlink’te günlük olarak yayınlanan bir mega mum var!

Kripto para analistinin radarındaki son kripto para, boğalardan güçlü bir geri dönüş gördüğünü söylediği merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’tir. Scott Melker konya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu, günlük olarak yayınlanan bir mega mum (23 Mayıs). Bu, MATIC‘de gördüğünüz üzere bir yükseliş dönüşü. Uzun fitil aşağı, boğalar fiyatı tekrar yükseltir. Bu cazip yapar ve akabinde yanında yükselen bir boğa mumu.

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, daha fazla kripto para varsayımı için “Deneyimli Analist: Bu Altcoin İçin Yeni ATH Kaçınılmaz!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın