Balina Selloff’unu Öngören Analist: Bu 3 Altcoin’den Aldım!

Balina Selloff’unu Öngören Analist: Bu 3 Altcoin’den Aldım!
Okunuyor Balina Selloff’unu Öngören Analist: Bu 3 Altcoin’den Aldım!

altcoin 17

Ünlü analist ve kripto para trader’ı Josh Rager, kripto varlık piyasasındaki daima düzeltmenin ortasında 3 altcoin için satın alma yaptığını açıkladı.

3 Altcoin hangisi?

Tanınan kripto para stratejisti, yeni bir tweet’te 173.400 takipçisine Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), akıllı kontrat platformu Solana (SOL) ve çoklu ölçeklendirme tahlili Polygon’u (MATIC) araştırdığını söylüyor.

Ethereum’a odaklanan Rager, fiyatın daha da yükseklere çıkması için 2.500 Dolar düzeyinde çok değerli bir direnci geri alması ve onu dayanağa dönüştürmesi gerektiğini söylüyor. Aksi takdirde, kilit bir düzeyden yenecek reddin düşüş taraflı bir test olacağını belirtiyor.

E3Y4dApVgAIzlrv?format=jpg&name=large

Bitcoin’e gelince, Rager, önde gelen kripto varlığının uzun vadede yükselmeye hazır olduğuna inandığı için rastgele bir düşüşü satın almak istediğini belirtiyor. Önümüzdeki aylarda daha yüksek fiyat düzeylerinin görülebileceğini belirten Rager, şu an için düşük fiyatlara alışkın ve açık olduklarını belirtiyor.

E3TsqEOWYAUUT29?format=jpg&name=large

Rager görüşünde yalnız değil

Bir öbür ünlü analist Smart Contracter da mevcut düzeylerde Bitcoin satın alıyor. Satıcıların tükenme belirtileri göstermeye başlamasıyla birlikte büyük bir rallinin ufukta olduğuna inanıyor.

E3Y48goVcAUbImU?format=jpg&name=large

Ünlü trader, dalgalar halinde ortaya çıkan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini iddia eden Elliott Wave teorisine de güveniyor. Ayı piyasasının kesik beşinci dalgası, satıcıların güç kaybettiğini ve bir geri dönüşün göründüğünü gösteriyor. Kriptokoin.com olarak Bitcoin fiyatında baktığımızda yazının yazıldığı sırada 36.500 Dolar düzeylerinden süreç görüyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın