Axiom Verge 2 tekrar ertelendi

Axiom Verge 2 tekrar ertelendi
Okunuyor Axiom Verge 2 tekrar ertelendi

Thomas Happ tarafından geliştirilen retro stili Axiom Verge 2 oyunu tekrar ertelendi. Başlangıçta 2020 yılında PC ve Switch konsollarına çıkması beklenen oyun artık bu yılın ikinci yarısında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Axiom Verge 2 bir defa daha ertelendi

Platform stilini yansıtan Axiom Verge 2 birçok defa ertelendi. Bunun şimdi net bir nedeni yok. Lakin geliştirici tarafından çeşitli sebeplerle ileri bir tarihe alındığı belirtildi.

2020’de çıkması planlanan oyun artık 2021 yılının Temmuz ayı başında yahut Eylül sonunda çıkması öngörülüyor. Happ blogundaki bir gönderide: “Oyunun çıkış sürecinin iddia ettiğimden daha uzun sürdüğüne dair oyuncularla uzun bir tartışmaya girebilirim. Lakin teknik detaylara çok fazla dalmak istemiyorum. Bu süreçte oyunu ertelemek olması gerekenlerden biriydi” diye yazdı.

Oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Axiom Verge 2‘nin son gecikmesinden ötürü bir özür olarak Happ, 26 dakikalık Axiom Verge oyununun üretim sürecini anlatan belgeselini Steam‘de kalıcı olarak fiyatsız hale getirdi. Yakında Epic Games Store‘da satışa sunulacak.

Birinci olarak 2019 yılında imali duyurulan oyun Axiom Verge 2, yeni karakterleri, düşmanları, güçleri içeriyor. Ayrıyeten büsbütün yeni bir dünyayı tanıtarak hayranlarının beğenisini toplamayı hedefliyor.

Oyun Nintendo Switch konsolu ve Microsoft Windows sistemleri için piyasaya sürülecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın