Android kullanıcılarından Clubhouse uygulamasına istek

Android kullanıcılarından Clubhouse uygulamasına istek
Okunuyor Android kullanıcılarından Clubhouse uygulamasına istek

Geçtiğimiz haftalarda Amerika’da yaşayan Android kullanıcıları için yayınlanan Clubhouse, nihayet tüm dünyada indirilebilir hale geldi. Popülerliğini tekrar kazanmak isteyen uygulama, kısa müddette 1 milyon indirme sayısına ulaştı.

Clubhouse Google Play Store’da milyon indirmeyi geçti

2021 yılının en tanınan uygulamaları ortasında yer alan Clubhouse, uzun müddet yalnızca iOS kullanıcılarına hizmet verdi. Popülerliğini giderek kaybeden uygulama, geçtiğimiz günlerde Android kullanıcıları için de indirilebilir hale geldi.

clubhouse android play store da milyon indirmeye ulasti 1clubhouse android play store da milyon indirmeye ulasti 1

Bilhassa Hindistan’da ağır ilgi gören Clubhouse, Android atılımı ile tekrar gündeme gelmeyi başardı. Eskisi kadar tanınan olmasa da Android kullanıcıları tarafından faal olarak kullanılan uygulama için yakın vakitte kusur gidermeleri de içeren güncelleme yayınlanacak.

clubhouse android uygulamasi yayinlandiclubhouse android uygulamasi yayinlandi

Clubhouse, iOS işletim sisteminde piyasaya sürüldükten yaklaşık bir yıl sonra nihayet Android kullanıcılarına da hizmet vermeye başladı.

Şirketin birkaç hafta içerisinde yayınlayacağı güncellemede Android kullanıcıları için ödeme sistemini etkin edeceği kestirim ediliyor.

Beklenenden erken yayınlanan Clubhouse Android sürümü, şimdi iOS ile tıpkı özelliklere sahip değil. Clubhouse kurucu ortağı Paul Davidson, “Android sürümüne iOS ile birebir özellikleri eklemek için nitekim çok çalışıyoruz. Uygulamanın tıpkı özelliklere sahip olması bizim için çok değerli.” sözlerini kullandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın