Android için en düzgün kilit ekranı uygulamaları (2021)

Android için en düzgün kilit ekranı uygulamaları (2021)
Okunuyor Android için en düzgün kilit ekranı uygulamaları (2021)

Akıllı telefonlar, hayatımızda büyük bir yere sahip. Yanımızdan bir dakika bile ayırmadığımız bu aygıtlar, her türlü işimizi halledebildiğimiz küçük yardımcılarımız pozisyonunda. Fakat bazen bu aygıtlar üzerinde ufak değişiklikler yapmak istediğimiz vakitler oluyor. Duvar kağıdı, tema ve kilit ekranı değiştirmek gibi…

Bir de Android aygıt kullanıyorsak, işimiz daha kolay hale geliyor. Bilhassa kilit ekranı konusunda bulabileceğiniz yüzlerce uygulama mevcut. Bu uygulamalar sayesinde akıllı telefonunuzun havasını bir nebze değiştirebilirsiniz. Pekala Android için en uygun kilit ekranı uygulamaları hangileri? Sizler için derledik.

Ekran video kaydetme işlemi nasıl yapılır İşte tüm detaylar 5Ekran video kaydetme işlemi nasıl yapılır İşte tüm detaylar 5

Günümüzde her türlü maksatla kullanılan ekran kaydetme uygulamaları epey tanınan. Pekala ‘Ekran kaydetme uygulamaları 2021’ için en güzel seçenekler hangileri.

Telefona hoşluk katan en düzgün Android kilit ekranı uygulamaları

– Solo Locker
– Gesture Lock Screen
– DashClock
– AcDisplay
– Semper
– Dodol Locker
– C Locker
– DynamicNotifications
– Alarm Anti Theft Screen

Not: Listede sıralama yapılmamıştır.

Solo Locker

android icin en iyi kilit ekrani uygulamalariandroid icin en iyi kilit ekrani uygulamalariEn güzel kilit ekranı uygulamaları listesinde Solo Locker da yer alıyor. Ayrıyeten seçtiğiniz fotoğrafları desen kilidi yapmak imkanınız var.

Solo Locker, sevdiğiniz fotoğrafları ve fotoğrafları kilit ekranı şifresi ve deseni yapmanıza imkan sağlıyor. Örneğin aygıtınızda güvenlik seçeneği olarak desen kilidi kullanıyorsunuz. Bu uygulama sayesinde desenlerin içinde sizin belirlediğiniz fotoğraflar oluyor. Ayrıyeten kilit ekranınıza ekleyebileceğiniz onlarca widget mevcut. Android 4.0 ve üzeri ile uyumlu bir halde çalışan uygulama sayesinde Android aygıtınızın havası önemli halde değişecek.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Gesture Lock Screen

android icin en iyi kilit ekrani uygulamalariandroid icin en iyi kilit ekrani uygulamalariParola ve desen kilidinin bilakis çizimler yaparak telefonunuzun kilidini açma imkanınız var.

Şayet parola ve desen kilidi üzere güvenlik seçeneklerinden sıkıldıysanız, Gesture Lock Screen tam olarak size nazaran. Bu uygulama sayesinde telefonunuzun kilidini çizimler yaparak açmanız mümkün hale geliyor. Aslında burada her şey hayal gücünüze kalmış. Dilerseniz telefonunuzun kilidini çeşitli semboller yahut sayılar çizerek açabiliyorsunuz.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

DashClock

android icin en iyi kilit ekrani uygulamalari 1android icin en iyi kilit ekrani uygulamalari 1Uygulama, içerisinde bulunan onlarca widget ile varlıklı bir kullanım alanı sunuyor.

A’dan Z’ye özelleştirebildiğiniz DashClock, en çok tercih edilen kilit ekranı kilit ekranlarından biri. Uygulamanın içerisinde bulunan onlarca widget sayesinde tek tıkla arama yapma, e-posta gönderme, İnternet tarayıcısını açma ve hava durumunu görme üzere birçok süreci gerçekleştirebilirsiniz. Android 4.2 ve üzeri tüm aygıtlarla uyumlu çalışan DashClock, baht verilmesi gereken kilit ekranı uygulamalarının başında geliyor.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

AcDisplay

android icin en iyi kilit ekrani uygulamalari 1android icin en iyi kilit ekrani uygulamalari 1Uygulama, hem stabil hem de pil dostu.

AcDisplay, öbür kilit ekranı uygulamalarına nazaran şık tasarımıyla ön plana çıkıyor. Bu uygulama, telefonunuza gelen bildirimleri direkt olarak kilit ekranından açmanıza imkan sağlıyor. Dilediğiniz üzere özelleştirebildiğiniz AcDisplay, stabil çalışmasının yanı sıra pil dostu bir kilit ekranı uygulaması.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Semper

android icin en iyi kilit ekrani uygulamalari 3android icin en iyi kilit ekrani uygulamalari 3Kilit ekranı ve uygulamalara koyduğunuz şifreleri, beyin idmanı yaparak açmanıza imkan sağlıyor.

Size beyin idmanı yaptıracak kilit ekranı uygulaması Semper, kullanıcılarını yeni şeyler öğrenmeye teşvik ediyor. Bu uygulama sayesinde telefonunuzun kilidini ve bir uygulama açmaya çalıştığınız vakit karşınıza yabancı lisan, matematik, genel kültür ya da öteki mevzu ile ilgili sorular çıkıyor. Telefonunuzun kilidini açmanızın yanı sıra yeni şeyler öğrendiğiniz Semper, epey yararlı bir uygulama.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Dodol Locker

android icin en iyi kilit ekrani uygulamalari 2android icin en iyi kilit ekrani uygulamalari 2En âlâ kilit ekranı uygulamaları listesinde Dodol Locker yer alıyor. Uygulama tema ve duvar kağıdı tarafında hayli varlıklı.

Dodol Locker, kilit ekranının yanı sıra telefonunuza yeni temalar da eklemenize imkan sağlıyor. Bu uygulama sayesinde kilit ekranını dilediğiniz üzere düzenleyebilir, uygulama içerisinde bulunan mağaza üzerinden yeni temalar indirebilirsiniz. Öte yandan, uygulama gelişmiş güvenlik seçenekleriyle dikkat çekiyor.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Alarm Anti Theft Screen

android icin en iyi kilit ekrani uygulamalari 3android icin en iyi kilit ekrani uygulamalari 3Alarm Anti Theft Screen, güvenliği ön planda bulunan bireyler için epey ülkü. Ayrıyeten uygulama polis sireni üzere güvenlik prosedürlerine sahip.

Benim telefonuma benden öbür kimse dokunmasın diyorsanız, Alarm Anti Theft Screen tam da size nazaran. Birinci başta uygulamayı faal hale getirerek içerisinden bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Daha sonra telefonunuzu sizden habersiz kurcalayan bir kişi şifreyi yanlış girdiğinde, uygulama yüksek seste polis siren sesi çalmaya başlıyor. Ayrıyeten ekranda farklı renkte ışıklar yanıp sönüyor. Güvenlik sizin için ön planda ise bu uygulama tercih edilebilir.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

DynamicNotifications

DynamicNotificationsDynamicNotificationsEn âlâ kilit ekranı uygulamaları listesinde DynamicNotifications yer alıyor. Uygulama ayrıyeten bildirimleri kazara açılmasını engellemesinin yanı sıra gelişmiş güvenlik seçeneklerine sahip.

Günümüzde en çok şikayet edilen hususlardan biri de gelen bildirimler ve iletilerin ezkaza açılması oluyor. DynamicNotifications, tam da bu sorunu çözmek için geliştirilmiş bir uygulama. Uygulama, gelişmiş kilit ekranı sayesinde gelen bildirimleri kazara açmanızı engelliyor. Öte yandan sizi arayan ve ileti atan şahıslar hakkında önizlemeler gösteren uygulama, bilhassa eski aygıtlar için hayli ülkü.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

C Locker

en iyi kilit ekrani uygulamalarien iyi kilit ekrani uygulamalariUygulama 5 farklı çeşitte widget sunuyor. Ayrıyeten kullanımı çok süratli

C Locker, en çok tercih edilen kilit ekranı uygulamalarının başında geliyor. Uygulama, sunduğu 5 farklı widget ile takvim hatırlatmaları, tüm uygulamalardan gelen bildirimlerin yanı sıra PIN ve desen kilidi üzere güvenlik seçeneklerine sahip.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın