Analistler: Ethereum Kısa Vadede Bu Düzeylerde Olacak

Analistler: Ethereum Kısa Vadede Bu Düzeylerde Olacak
Okunuyor Analistler: Ethereum Kısa Vadede Bu Düzeylerde Olacak

ethereum 3 1

Crypterium’daki grup tarafından yapılan bir tahlile nazaran, Ethereum (ETH), kısa vadede 3.200 ila 3.500 Dolar ortasındaki fiyat alanını geri alabilir. Grup Ethereum yükseliş ivmesini yine kazanmadan evvel 3 bin dolarlık tavanın kırılması gerektiğine dikkat çekti. Ethereum’un mümkün kısa vadeli fiyat hareketini şu biçimde açıkladılar.

Şu anda kıymetli bir direnç düzeyi 2.975 Dolar – 3.000 Dolar aralığı. Yakın gelecekte fiyat bu bölgeye gelecek. İçerisini sabitledikten sonra, ETH grafiği keskin bir halde 3.200 Dolar – 3.500 Dolar aralığına yükselebilir.

Ethereum (ETH)’nin 50 günlük hareketli ortalaması direnç misyonunu yapıyor

Ethereum için 3 bin dolarlık fiyat tavanı, şu anda aşağıdaki grafikte görüldüğü üzere direnç misyonu gören 50 günlük hareketli ortalamaya (beyaz) yaklaşıyor. Ayrıyeten grafikten, günlük MACD, MFI ve RSI’nin kripto piyasalarında Ethereum için devam eden bir düzeltmeye işaret ettiği ve yeni Haziran ayına yaklaştıkça düşüş gösterebileceği gözlemleniyor. Geri çekilmenin devam etmesi, Ethereum’un bu ayın sonundan evvel en düşük 2 bin dolar düzeylerini yahut 1,888 dolarlık lokal en düşük seviyeyi tekrar ziyaret edeceği manasına gelebilir.

23.05

Ethereum’un Londra güncellemesi fiyatı 4 bin dolara taşıyabilir

EIP1559’u başlatacak olan Londra yükseltmesini tamamladıkları için Haziran ve Temmuz aylarının ETH geliştiricileri için ağır bir vakit dilimi olacağı unutulmamalıdır. İkinci Ethereum Düzgünleştirme Önerisi, yüksek gaz fiyatları konusunu çözmenin yanı sıra ETH’yi deflasyonist bir varlığa dönüştürmeyi amaçlamaktadır. Bu nedenle, Londra Yükseltmesine giden yolda Ethereum’un 4.000 dolarlık bir fiyata ulaşma ihtimali bulunuyor.

Bununla birlikte, Ethereum için bu türlü bir yükseliş mümkünlüğü birebir vakitte Bitcoin’in de yükselişine bağlı. Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere Bitcoin geçenlerde 42.000 Dolar’dan 30.000 Dolar’a düşerken ETH’de de kıymetli ölçüde düşüş meydana gelmişti. Ethereum (ETH) fiyatını ve ayrıntılı piyasa verilerini buradan görebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın