Analistler Argümanlı: Ripple’da 5,5 Dolar Düzeyi Göründü!

Analistler Argümanlı: Ripple’da 5,5 Dolar Düzeyi Göründü!
Okunuyor Analistler Argümanlı: Ripple’da 5,5 Dolar Düzeyi Göründü!

shutterstock 794343196 1

Mayıs ayının sonlarına hakikat Bitcoin ve altcoin’lerde görülen ani düşüş, piyasa kıymetine nazaran yedinci sırada yer alan XRP’yi de vurdu. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere blockchain devi Ripple şirketinin tokeni olan XRP, 1.50 dolar düzeylerinde seyrederken, 2 hafta evvel 0.68 dolar civarına kadar geriledi. XRP’nin fiyat hareketlerine yönelik yorumlarda bulunan FXStreet analistleri, altcoin fiyatının büyük bir dayanak kümesinin üzerinde duruyor üzere göründüğüne dikkat çekti.

Analistler: Ripple (XRP) 5,5 dolara yaklaşabilir

Nisan ayının ortalarında neredeyse 2 dolara yaklaşan XRP, son 3 yılın en yüksek düzeylerini görmüştü. Yeniden de 3.40 dolarlık tüm vakitlerin en yüksek düzeyini kıramadı. Lakin kimi analistler, yedinci en büyük coin’e yönelik umut verici bir kestirimde bulundu: 5.5 dolar. Bir Youtube görüntüsünde FXStreet analistleri, XRP fiyatının büyük bir dayanak kümesinin üzerinde durduğunu vurguladı.

shutterstock 1204710724 2

Analistler ayrıyeten Ripple’ın 0.71 doların üzerinde süreç görmeye devam ettiği sürece tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 3.40 dolara geri dönebileceğini belirtti. Yazım sırasında XRP 0.86 dolardan süreç görüyor, yani FXStreet analistlerinin vurguladığı düzeyin üzerinde. Analistler son olarak haftalık grafikteki baş-omuz paterninin 5.50 dolara yaklaşan bir ralliyi gösterdiği ve XRP fiyatının tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine gerçek yüzde 600’lük bir ralli yapmaya hazır olduğu hususlarına dikkat çekti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın