Analist: Ripple’da 3. Kademe Bekleniyor! Amaç 10 Dolar

Analist: Ripple’da 3. Kademe Bekleniyor! Amaç 10 Dolar
Okunuyor Analist: Ripple’da 3. Kademe Bekleniyor! Amaç 10 Dolar

XRP price drop 1

Şimdiye kadar Ripple (XRP) fiyatı, büyük düşüş gerçekleşene kadar küçük dalgalanmalarla 1.32 dolar civarında istikrarlı bir ralli sürdürdü. Fakat, kripto para piyasasındaki genel olumsuz hissiyat sebebiyle istikrarını kaybetti ve çok daha düşük düzeyleri ziyaret etti. Fiyat 1 doların altına düşerken, bir analist ağır bir toparlanma beklediğini açıkladı.

blank

Analist: Ripple için bir sonraki atılım 10 dolara işaret edebilir

Bununla birlikte, Coinpedia’dan Sahana Vibhute’a nazaran evvelki fiyat hareketleri göz önüne alındığında, fiyat her seferinde bir boğa koşusu kademesinde uzun bir sıçrama yaşadı. Tanınan bir analist ve XRP savunucusu cryptobull2020’ye nazaran bir sonraki atak fiyatı 0,82 ila 10 dolar aralığında artırabilir. Analist, aşağıdaki sözleri kullandı:

XRP 0.11 dolardan 0.78 dolara (%700), 0.17 dolardan 1.96 dolara (%1.000) yükseldi. Sıradaki atılım 0.82 dolardan 10 dolar aralığında olacak.

XRP’deki yükseliş ivmesi ve olumlu piyasa hassaslığına karşın fiyat hareketleri Bitcoin’in piyasaya nasıl öncülük ettiğine bağlı olabiliyor. Kriptokoin.com olarak daha evvel de bildirdiğimiz üzere Bitcoin ve altcoin’ler, çoğunlukla Çin’den gelen haberler sebebiyle düşüş trendi ile karşı karşıya kalmış durumda.

Ripple XRP Bitcoin BTC 1

XRP fiyat tahlili

Coinpedia analisti Sahana Vibhute’a nazaran XRP fiyatı kısa müddette büyük ölçüde düştü. Birçok varlık hızlandırılmış bir geri dönüş eforuna girdi lakin bu durum XRP’yi 1 doların üzerine çıkamadı. Vibhute, “Şu anda fiyat 20 günlük MA’in altına düştü ve MA’in üzerine çıkmak için 0.96 doların üzerine çıkması gerekiyor. RSI düzeyleri de daha düşük düzeylerde seyrediyor, bu da varlığın çok satıldığını; münasebetiyle ortalama fiyatın altında olduğunu gösteriyor,” tabirlerini kullandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın