Analist, Çöküşten Sonra Dirilecek 14 Altcoin’i Açıkladı!

Analist, Çöküşten Sonra Dirilecek 14 Altcoin’i Açıkladı!
Okunuyor Analist, Çöküşten Sonra Dirilecek 14 Altcoin’i Açıkladı!

shutterstock 1042111714 1600

Yakın tarihli bir görüntüde tanınan kripto kanalı Altcoin Buzz, son piyasa çöküşünden sonra göz önünde bulundurmaya bedel 5 altcoin trendini paylaştı. Analist, “Bitcoin ve kripto para piyasaları şu anda mevcut döngüde beşinci büyük düzeltmesinden geçiyor, bu, şimdiye kadarki en büyük düzeltme,” sözlerini kullanıyor. Lakin, göz önünde bulundurulması gereken 5 trend ile birlikte dikkat edilmesi gereken kimi altcoin’leri de paylaştı.

Altcoin Buzz’a nazaran birinci trend: Ethereum katman-2 teşebbüsleri

Altcoin Buzz’a nazaran birinci trend, Ethereum katman-2’nin piyasaya sürülmesi. Paylaşılan görüntüde, “Dogecoin ve öteki meme-coin spekülasyonlarının akabinde gas fiyatlarının son vakitlerde rekor düzeylere çıkmasıyla birlikte, Ethereum için 2.katman ölçeklendirme tahlilleri sunma gayreti, her zamankinden daha fazla,” sözlerini kullandı. Mevcut piyasa, Ethereum ve rakipleri ortasındaki rekabete son derece düzgün giden katman 2 tahlilleriyle şahit oldu. Youtube görüntüsünde, aşağıdaki sözler kullanıldı:

Synthetix üzere kimi DeFi platformları katman 2 ticaretini başlattı. Uniswap de fiyatları son haftalarda Bitcoin’i bile gölgede bıraktığı için dikkate bedel.

106644891 1596458305820 gettyimages 1138185893 img 0251

İkinci trend: Bitcoin’in verimli rakiplerine artan ilgi

2 numarada ise kanal, Bitcoin’in (BTC) verimli rakiplerine olan ilginin artmasını öngörüyor. “Bitcoin madenciliği konusunda, alternatif merkezi olmayan madeni paraların yanı sıra Bitcoin madencileri tarafında artan yeşil verimlilik ve yenilenebilir güç kaynaklarının araştırılmasına yol açacak çevresel tasalar var,” tabirlerini kullanıyor.

Stratejist, daha sonra Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Monero (XMR), Digibyte (DGB) ve Dash (DASH) dahil olmak üzere daha süratli, daha ucuz ve daha az güç kullanan altcoin’lerin kimilerine dikkat çekiyor.

Üçüncü trend: Meme-coin’lerinin düşüşü

Altcoin Buzz, çok uzun mühlet hayatımızda yer alacağını düşündüğü DeFi ve NFT’lerin bilakis, meme-coin’lerinin geldikleri kadar çabuk gideceğini belirtti.

altcoin surge

Dördüncü trend: En büyük altcoin olan Ethereum’un rakipleri büyümeye devam ediyor

Ethereum rakipleri, ağda “inşa etmeye” devam ediyor. Altcoin Buzz’a nazaran çok düşük süreç fiyatlarına sahip yüksek verimli blockchain’ler için büyük bir talep olacak. Analiste nazaran 2021’de en çok ivme kazanan üç altcoin Binance Smart Chain (BSC), Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT). Görüntüde, aşağıdaki sözler kullanılıyor:

Bu eğilimin devam edeceğini düşünüyoruz ve Polygon (MATIC), Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Cosmos (ATOM) dahil olmak üzere birçok öteki proje de bizi nitekim etkiledi. Bu trendin devam edeceğini ve bu projelerin daha da büyüyeceğini mutlaka düşünüyoruz.

altc

Beşinci trend: Uniswap V3’nin DeFi alanındaki büyümesi

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Uniswap bu ayın başlarında, merakla beklenen 3. sürümünü piyasaya sürdü. Altcoin Buzz’a nazaran ortalama bir kullanıcı için büyük ölçüde yetersizdi. Daha da berbatı, gas fiyatları v2’den daha yüksekti ve kullanımı daha karmaşıktı. Bununla birlikte analist, Uniswap’in önümüzdeki aylarda kendi DeFi eserlerini piyasaya sürmeye başlayacağını düşünüyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın