Analist: Bu 5 Altcoin, Piyasa Çöküşünde Toplanacakların En İyileri!

Analist: Bu 5 Altcoin, Piyasa Çöküşünde Toplanacakların En İyileri!
Okunuyor Analist: Bu 5 Altcoin, Piyasa Çöküşünde Toplanacakların En İyileri!

indir 5

Tanınan bir kripto para kanalı Altcoin Buzz, bu kripto para ünitesi piyasasındaki düşüşün ortasında en kârlı 5 altcoin projesini paylaştı. Altcoin Buzz, “Aşırı ısınmış bir piyasa ve âlâ bir FOMO dozu, birçok altcoin’i son bir yahut iki ay içinde yeni doruklara taşıdı. Doğal olarak en süratli yükselenler, muhtemelen en süratli düşenlerden olacaktır. Fakat kesin bir şey varsa o da toparlanmadır. Kimi altcoin’ler, piyasalar tekrar yükseldiğinde başkalarından daha güzel performans gösterecek,” sözlerini kullanıyor. İşte Altcoin Buzz’a nazaran şu anki düşüş piyasasındaki en kârlı 5 altcoin…

Altcoin Buzz: Polkadot (DOT) birinci kurtulanlardan olacak

Kripto kanalının listesindeki birinci altcoin Polkadot (DOT). Polkadot ekosistemi süratle büyüyor ve yüksek süratli, düşük maliyetli blockchain süreçlerine olan talep her zamankinden daha yüksek. Altcoin Buzz’a nazaran, “Muazzam düşüşle bile DOT, hâlâ 2020’nin ikinci yarısında olduğundan %500 daha yüksek düzeyde süreç görüyor”.

polkadot moon

Dahası, son parachain’in lansmanının yakın olduğunu ve bunun DOT için ivme sağlayacağından bahsediyor. Bunun da altcoin’i mevcut düşüşten çıkan birinci projelerden biri haline getireceğini söylüyor.

Uniswap (UNI)

Uniswap’in yönetişim token’ı bir darbe aldı. Lakin Altcoin Buzz’a nazaran DEX’in V3 sürümü Katman 2 ölçeklendirmeyi etkinleştirdiğinde bu durum süratle değişebilir. Kriptokoin.com olarak daha evvel de bildirdiğimiz üzere yakın bir vakitte Uniswap, V3’yi sürece almıştı.

Adsiz 8

Altcoin Buzz, “Sürüm 3’ün birtakım varsayımlara paralel olarak büyümesi ve sürüm 1 ile sürüm 2 ortasında gördüğümüz üssel büyümeyle eşleşirse, o vakit nitekim bir şeyler görebileceğiz,” diyor. Altcoin Buzz, bunun önümüzdeki birkaç ay içinde rastgele bir vakitte olabileceğini de ekliyor. “Daha fazla likidite farming’i teşviki mümkünlüğü, ileriye dönük UNI fiyatları için kıymetli bir katalizör olabilir” diyor.

Altcoin Buzz: Enjin Coin (ENJ) ön saflarda

Enjin Coin (ENJ) de kripto kanalının radarında. Stratejist, NFT’lerin ve oyunların 2021’de kripto sanayisi için gündemde olduğunu ve Enjin’in bu alanın ön saflarında olduğuna hiç kuşku olmadığını söylüyor:

Enjin Coin uzun müddettir ortalıkta. Paydaşlıklar ve platform geliştirme konusunda sağlam ilerleme kaydetti. Bu nedenle, ENJ, izlenmesi gereken bir varlık olabilir.

Polygon (MATIC)

Dört numarada Poligon (MATIC) bulunuyor. Platform, farklı L2 teknolojilerini destekleyen bir Katman 2 toplayıcısıdır. Altcoin Buzz, “MATIC uzunca bir müddettir bu son çöküşe karşı dirençliydi, hatta tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaşmıştı. Katman 2 Ethereum ölçeklendirmesine olan talebi küçümsemek mümkün değil ve Polygon son vakitlerde büyük ilgi gördü,” diyor.bSon aylarda Polygon; SushiSwap, Infura, mStable, Curve Finance, Aave, Decentraland ve Atari dahil olmak üzere çeşitli platformlar Polygon ile entegre oldu yahut paydaşlık kurdu.

Crypto.com Coin (CRO)

Altcoin Buzz’ın kârlı coin listesinin sonunda Crypto.com (CRO) yer alıyor. Coin, bir cüzdandan tüm bölüme hizmet veren çok taraflı bir platforma dönüşmüştür. Kripto kanalına nazaran “Mart’taki ana ağ lansmanının akabinde platform, New York Borsası (NYSE) ve Chainalysis dahil olmak üzere bir dizi büyük paydaşlık ile DeFi ve NFT alanına tam manasıyla girdi.”

Abd’de kripto kabulunun koinmedya com

Kanala nazaran DeFi ve NFT momentumunun devam etmesi ile birlikte, platformun CRO tokeni, piyasalar düzeldiğinde yeni doruklara çıkarılabilir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın