Analist: Bu 10 Altcoin, 2021’de Yatırım Yapmak İçin İyi!

Analist: Bu 10 Altcoin, 2021’de Yatırım Yapmak İçin İyi!
Okunuyor Analist: Bu 10 Altcoin, 2021’de Yatırım Yapmak İçin İyi!

altcoin kriptokoin

Apoorva Komarraju bugün yatırım yapmak için en güzel 10 Altcoin seçimini sunuyor. Analist’in belirlemiş olduğu koin’lere bir bakalım

Altcoin XRP

XRP’nin en kıymetli özelliği değişim özelliğidir. Transfer müddeti anında gerçekleşir ve XRP, rastgele bir fiyat ve bekleme mühleti olmaksızın başka birçok para ünitesi ile değiştirilebilir. Birden fazla kripto para ünitesinin tersine XRP, blok zinciri teknolojisi yerine Harsh Tree üzerinde çalışır. Bu kripto para ünitemin madenciliği bulunmamakta. Sonlu arzı kelam mevzusudur ve bu sayı 100 milyar olarak belirlenmiştir. Piyasa kıymeti: 49,22 milyar dolar olan XRP 1,04 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Altcoin Stellar Lumens (XLM)

Altcoin Stellar’ın ana kullanımı, finansal kurumları blockchain teknolojisi ile birbirine bağlamak ve daha ucuz süreçler kurmaktır. Klâsik bir madencilik ağı yerine Stellar, süreçler için FBA algoritması kullanır. Bu, başka blockchain tabanlı süreç algoritmalarına kıyasla daha süratli süreçlerle sonuçlanır.

Cardano (ADA)

Japonya’da tanınan olan Cardano, bir blok zinciri ağı üzerinde çalışıyor ve öbür kripto para üniteleri üzere, direkt paha transferi için kullanılabiliyor. Bu kripto para ünitesinin kıymetini artıran şey, gelecekteki akıllı kontratları yönetme mümkünlüğüdür. Bu da geliştiricilerin kendi sistemi etrafında uygulamalar yapabilecekleri manasına gelir.

Immersion Imagery Cardano 1 1

Dogecoin (DOGE)

2013 yılında bir latife olarak başlatılan Dogecoin’in yaratılmasının nedeni, doge meme’i bir kripto para ünitesine dönüştürerek altcoinler etrafında ses getirmek. Latife kısa müddette bir dönüş yaptı ve artık Dogecoin piyasadaki önde gelen kripto para ünitelerinden biri oldu. Dogecoin, 1 dakikalık blok aralıklarıyla öbür blok zincirlerine kıyasla daha süratli süreçlere sahiptir. Bu kripto paranın arzında bir hudut olmadığından, Dogecoin sonsuza kadar sayısı artabilir.

Algorand (ALGO)

Algorand, akıllı mukaveleleri destekleyen bir proof-of-stake blockchain üzerinde çalışıyor. PoS protokolü, rastgele seçilen kullanıcıların bloklar önermesini ve teklifleri oylamasını sağlar. Bu yaklaşım, kullanıcının yeni bir bloğun seçimi üzerindeki tesirini, kullanıcının stake ettiği oran ile istikrarlar.

IOTA

Blok zinciri yerine IOTA, Tangle ismi verilen bir web temasları sistemi üzerinde çalışır. IoT’yi kolaylaştırmak için IOTA, rastgele bir bilgi kayıt makinesi ortasında data alışverişi yapmak için bir suram olarak yapıldı. IOTA kullanarak bir süreç yapmak için, kullanıcının web üzerinden daha evvel iki süreç yapması gerekir ve sürecin suratı, gerçekleşen süreç sayısına bağlıdır.

Tezos (XTZ)

Tezos 2017’de piyasaya sürüldüğünde, bugüne kadarki en büyük ICO’ya sahipti ve belirlenen 20 milyon dolarlık markanın 10 katından fazlasına ulaştı. Tezos blok zinciri sistemi, Bitcoin blok zinciri tarafından kullanılan proof of work sisteminden uzaklaşarak, proof of stake sistemini birinci kullanan koinlerden biri oldu.

EOS

EOS’un blockchain platformu tıpkı vakitte akıllı kontrat yeteneklerini de barındırıyor. Bu, yazılım geliştiricilerin kendi sistemi etrafında uygulamalar yahut dapp’ler yapabileceği manasına geliyor. Dapps özelliği, onu ikinci en yüksek pahalı kripto para ünitesi olan Ethereum’a emsal kılıyor.

TRON (TRX)

Ethereum’da başlatılan Tron, 2018’de kendi blok zincirine taşındı ve artık, Ethereum’un direkt bir rakibi haline geldi. 2019’da Tron ve Tether, bir token olan TRC-20-token’ı başlatmak için bir paydaşlık duyurdu. Projeye nazaran, ağ, 27 muhteşem temsilcinin blok üretebildiği ve yıllık 336.384.000 TRX ile ödüllendirildiği bir Proof of Stake sistemi kullanıyor.

NEM (XEM)

NEM, Smart Asset System denilen Türkçe’si Akıllı Varlık Sistemi manasına gelen bir sistem üzerinde çalışıyor. NEM’in çalışma hali başka kriptolara nazaran farklıdır. 10.000 XEM’iniz varsa ve resmi NEM Nano cüzdanına yatırırsanız, faiz geliri elde etmeye başlayabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın