Analist: Binance Smart Chain’deki Bu 5 Altcoin Güçlü Yükselebilir!

Analist: Binance Smart Chain’deki Bu 5 Altcoin Güçlü Yükselebilir!
Okunuyor Analist: Binance Smart Chain’deki Bu 5 Altcoin Güçlü Yükselebilir!

altcoin kitle

Yakın tarihli bir görüntüde, kripto para ünitesi odaklı Youtube kanalı Altcoin Buzz, Binance Smart Chain’de (BSC) umut vaat eden düşük sermayeli altcoin projeleri ortasından en âlâ seçimlerini açıkladı. Bu seçimlere bir bakalım.

Altcoin Linear Finance (LINA)

Listedeki birinci düşük hacimli altcoin Linear Finance (LUNA). Linear Finance, DeFi ekosistemindeki birtakım değerli meseleleri gidermeye çalışan hayli yeni bir blockchain projesidir. Bu problemler likidite ve kıymetli gaz fiyatları. Kullanıcılar, Linear Finance’ın türev eserlerini kullanarak üstteki sıkıntıları önleyebilirler. Linear kullanarak, kullanıcılar türev varlıkları basabilir ve bunları daha ucuz ve daha süratli süreçleri kolaylaştıran sentetik varlık takas platformunda takas edebilirler.

Cartesi (CTSI)

Listede bir sonraki kripto para ünitesi yazı yazılırken piyasa pahası yaklaşık 250 milyon USD olan Cartesi (CTSI). Cartesi, Ethereum’un yüksek süreç fiyatı üzere acil meselelerini çözmek için akıllı kontratları ölçeklendiren bir blok zinciri projesidir. Altcoin Buzz’ın açıkladığı üzere Cartesi, bir optimistic Rollup kullanarak ve akıllı kontrat geliştirmede ihtilal yaratarak bu maksada ulaşıyor. Cartesi ile geliştiricilerin dApp’larını kendi seçtikleri blok zinciri üzerine inşa etmek için Linux’u kullanabileceklerini de unutmayalım.

Litentry (LIT)

Listede sonraki koin, yazı yazarken 86 milyon Dolarlık epey düşük bir kıymete sahip Litentry (LIT) var. Litentry, kimlik tabanlı bir ağ ve ilgili araçları içeriyor. Bir kimlik eşleştirme ve kimlik belirleme düzeneği içeriyor. Bir bütün olarak merkezi olmayan kimlik ve kullanıcı aktifliği data idaresi altyapısından oluşuyor.

resized 436cb 0c592626bb

Altcoin Reef Finance (REEF)

Altcoin Buzz’ın radarında dördüncü sırada yer alan bir likidite toplayıcı olan Reef Finance (REEF) bulunuyor. Piyasa bedeli sıkıntısıyla karşı karşıya olmasına karşın, stratejist, tezli yol haritasına sahip güçlü temelleri nedeniyle bu projede hala güçlü bir iyimserliğe sahip.

Reef, çok emelli bir token. Stake etme, getiri dağıtımı, yönetişim ve protokol fiyatlarının ödenmesi için kullanılabiliyor.  Bazı kıymetli eserler piyasaya sürüldüğü için 2021’in 2. çeyreği Reef Finance için büyük bir çeyrek olacak. Ayrıyeten bu ikinci çeyrek umut vaat eden fiyat hareketi için çok uygun bir vakit dilimi olabilir.

SafePal (SFP)

Listenin sonuncusu, Binance Labs tarafından desteklenen bir kripto para ünitesi cüzdanı olan SafePal (SFP). Yazım sırasında, SFP’nin piyasa pahası yaklaşık 116 milyon USD’dir. SafePal, tümü SafePal Uygulaması aracılığıyla eşleştirilen ve yönetilen hem donanım hem de yazılım cüzdanları sağlıyor ve Binance tarafından desteklenen ve yatırım yapılan birinci donanım cüzdanıydı. SFP’nin DeFi ve CeFi’nin finansal bir toplayıcısı olan SafePal Earn’de de stake edilebileceği belirtiliyor. SafePal Earn ile kullanıcılar risk tercihlerine nazaran ekstra getiri elde edebilirler.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın