Analist, 2021’de Yatırım İçin Seçtiği 10 Altcoin’i Açıkladı

Analist, 2021’de Yatırım İçin Seçtiği 10 Altcoin’i Açıkladı
Okunuyor Analist, 2021’de Yatırım İçin Seçtiği 10 Altcoin’i Açıkladı

Altcoin 8

Apoorva Komarraju isimli bir analist 2021 yılında seçtiği 10 altcoin için “ucuz kripto para üniteleri portföyünüzü çeşitlendirmenize yardımcı olacaktır” vurgusu yapıyor. Kripto para ünitelerine yatırım yapmanın anahtarı çeşitliliktir. Tek bir kripto para ünitesine yatırım yapmak için tek bir sabit neden yoktur. Piyasada 7000’den fazla kripto para ünitesi var ve her birinin bunlara yatırım yapmak için kendi nedeni var. Lakin borsa üzere kripto piyasası da değişken. Bu nedenle, akıllı yatırımlar yapmak üzere riski en aza indirmek için yatırım yapabileceğiniz en uygun fiyatlı ve sağlam kripto para ünitelerini Komarraju şöyle listeledi.

Altcoin Litecoin

Bitcoin, kripto para ünitesinin altın’ı olarak görülürken Litecoin bu alanın gümüşü olarak tabir ediliyor. En sağlam altcoinlerden biri ve tıpkı vakitte birincilerinden biri. 2,59 milyar dolar piyasa kıymeti bulunan Litecoin, Bitcoin’e kıyasla daha süratli süreçlere sahiptir.

Basic Attention Token

Değişken kripto piyasasında BAT ekseriyetle tutarlıdır ve bu da onu birinci 40 ortasına sokuyor. 2018 ve 2019’da bir BAT’ın fiyatı, sabit aralıktaydı. Basic Attention Token, Brave tarayıcısında, 2019’dan beri benimsemede artış görülen bir yardımcı program tokeni olarak kullanılıyor. Tüm bunlar BAT’ı en trend kriptolardan biri yapıyor.

Monero

Özel süreçler endişenizse, Monero’ya bakın. Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere Monero, kullanıcıların kapalılığını artıran hayli likit bir kripto para ünitesidir. Monero’nun gerisindeki teknoloji, kripto para yardımcısı adresinizin asla halka açık blok zincirinde görünmemesini ve her süreç için fon kaynağının şifreli teknikler kullanılarak gizlenmesini sağlar. Meraklılara, teknoloji biraz eski moda görünebilir, lakin zımnilik ve likiditeye odaklanması, bunu yatırımlarınızı çeşitlendirmek için düzgün bir kripto para ünitesi yapıyor.

altcoin 1

Altcoin NEO

Çin’de kurulan bu dijital para, Çin Ethereum’u olarak da bilinir. Lakin Ethereum’dan farklı olarak NEO daha merkezileştirilmiştir ve karar vermek için Ethereum kadar çok sayıda node’a güvenmez. NEO, geniş bir amaç kitleye sahip akıllı mukaveleleri takviyeler. Tıpkı vakitte epey likittir ve piyasadaki en umut verici kripto para ünitelerinden biridir.

Beam

Bu tıpkı vakitte kapalılık odaklı bir kripto para ünitesidir. Lakin Monero’nun bilakis Beam, Mimblewimble olarak bilinen yeni bir blok zinciri kullanır. Bu teknoloji, saklılığı korurken yüksek süreç suratları sağlar.

Altcoin Nexo

Nexo, kullanıcılarına kredi kartı sunacak kadar eşsiz bir iş modeline sahiptir. Piyasada sunulan birinci menkul değer token’lerinden biridir ve çok kararlı olduğu kanıtlanmıştır. Bu kripto para ünitesi yeni olsa da Nexo, öteki birçok kriptoda bulunmayan fonksiyonel bir eserdir. Üstteki tüm özellikler, Nexo’ya yatırım yapmanız için kıymetli nedenlerdir.

Altcoin Cardano

Cardano, birinci beş kripto para ünitesi ortasında yer alıyor ve popülaritesi hakkında çok şey söylüyor. Likit olma kelam konusu olduğunda, Cardano her gün yüksek hacimlerde süreç yapıyorr. Elbette iniş ve çıkışları var, lakin bu kripto para ünitesi yatırımcıların gözdesi durumunda.

Enjin

Enjin’in gayesi, oyunu blok zincirine getirmektir. Temel olarak, oyuncular oyunlarda topladıkları varlıklara sahip olabilir ve bunları başka oyuncularla takas edebilir. Bu, çeşitli oyun çoklu evrelerinde kullanılabilirlik yaratır ve bu da kriptonun kıymetini artırır. Kripto para ünitesini oyun sanayisine yönlendiren birinci şirket olan Enjin, piyasada önemli bir tartıya sahip.

Altcoin BitTorrent

En eski ve en tanınan kripto para ünitelerinden biri olan BitTorrent’in bugüne kadar 100 milyondan fazla kullanıcısı var. BitTorrent’in gerisindeki teknoloji, içerik geliştiricilerin izleyicileriyle etkileşime girmesine müsaade vererek, üçüncü tarafların iştiraki olmadan bu kripto para ünitesini kazanmalarına ve harcamalarına imkan tanır. BitTorrent ve Tron’un bu dijital paranın bedelini artıran yeni bir teşebbüse başlayacağına dair konuşmalar var.

IOTA

IOTA’nın Data Piyasa’sının piyasaya sürülmesi, bu kripto para ünitesi için kıymetli bir itici güç olmuştur. Piyasa yeri, şirketlerin bilgi paylaşımını teşvik etmek için data satmasına imkan tanıyan heyetidir. Dahası, piyasa bloksuzdur, bu da ağdaki tüm süreçlerin fiyatsız olduğu manasına gelir. Bu nedenlerden ötürü IOTA, 1 $ bedelindeki en uygun kripto para ünitelerinden biri olarak lanse edildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın