Amazfit GTS 2 Küçük Türkiye’de satışa çıktı! İşte Özellikleri ve fiyatı

Amazfit GTS 2 Küçük Türkiye’de satışa çıktı! İşte Özellikleri ve fiyatı
Okunuyor Amazfit GTS 2 Küçük Türkiye’de satışa çıktı! İşte Özellikleri ve fiyatı

Muhteşem hafif ve ultra ince tasarımı ile Amazfit GTS 2 Küçük Türkiye’de satışa çıktı. Şirketin Fashion serisi giyilebilir eserlerinin en yeni üyelerinden olan bu eser, hayatı daha sağlıklı ve daha eğlenceli hale getirecek güçlü özelliklerle geliştirildi.

Amazfit GTS 2 Mini’nin tasarımı

Amazfit GTS 2 Küçük, pürüzsüz, kavisli, çerçevesiz 2.5D camdan yapılmış 301 ppi çözünürlüğe sahip ebediyen açık 1,55 inç AMOLED ekrana sahip. Böylelikle saati yahut sıhhat ölçütlerinizi denetim etmeniz gerektiğinde çok net ve okunması kolay bir görünüm sunuyor. Amazfit GTS 2 Mini’nin 8,95 milimetrelik gövdesi, hafif ve sağlam alüminyum alaşımı sayesinde sırf 19,5 gram tartısında.

Amazfit GTS 2 Mini Turkiyede satisa cikti Iste Ozellikleri ve fiyati 2

Kullanıcıların ruh haline yahut kıyafetini uyacak formda özel olarak tasarlanmış 50’den fazla saat yüzüne sahip olan Amazfit GTS 2 Küçük, fotoğraf yükleyerek ve düzenlenebilir modüler kadranla ekranı özelleştirerek kullanıcıların kişiliğini tam olarak yansıtmasına müsaade veriyor. Amazfit GTS 2 Küçük, Flamingo Pink, Sage Green ve Midnight Black olmak üzere üç süper renk seçeneğiyle sunuluyor.

Sıhhat idaresi ve fitness takibi özellikleri

Amazfit GTS 2 Küçük, kullanıcıların kalp atış suratını, kan oksijen doygunluk düzeyini, uyku kalitesini, gerilim düzeyini, aylık döngülerini ve öbür sıhhat ve fitness ölçümlerini izleyebilmeye imkan tanıyor. PAI™ sıhhat kıymetlendirme sistemi kullanıcının fizikî durumun kolay ve şahsileştirilmiş bir puanla sunmak üzere karmaşık sıhhat bilgilerini gelişmiş bir algoritma sayesinde işliyor.

Kan-oksijen satürasyonu (SpO2) ölçümü ile kullanıcılar hayati sıhhat göstergesini izleyebiliyorlar. Kullanıcılar fizikî durumlarını daha yeterli anlamak ve şiddetli fizikî yahut zihinsel aktiviteden sonra SpO2 düzeylerini ölçümleyebilirler.

Amazfit GTS 2 Mini Turkiyede satisa cikti Iste Ozellikleri ve fiyati

Amazfit GTS 2 Küçük, gece boyunca hafif, derin ve REM uyku etaplarını, hatta gün içinde 20 dakikadan fazla uykuyu tahlil ederek uyku kalitesini kıymetlendirir. Ayrıca bayanlar için adet döngülerinin uzunluğunu varsayım etmek, doğurgan günleri belirlemek ve fikir vermek için özel takip imkanları sunar.

Amazfit GTS 2 Küçük, koşu, bisiklet, yüzme ve öteki tanınan kapalı ve açık hava sporları dahil olmak üzere 70’in üzerinde spor moduna sahiptir. Siz antrenman yaparken Amazfit GTS 2 Küçük, antrenman etapları, şartları ve kalp atış suratı bölgeleri hakkında bildirimler sağlar ve ilerlemenizi takip etmeye yardımcı olmak için, antrenmanınızı tamamladıktan sonra Zepp Uygulamasında bir spor bilgileri raporu oluşturur. Ayrıyeten hareket halindeyken Bluetooth müzik fonksiyonuyla telefonunuzu çıkarmadan müziğinizi denetim etmenizi sağlar.

Amazfit GTS 2 Küçük satışa çıktı

Amazfit GTS 2 Mini’nin başka kullanışlı fonksiyonları ortasında üretkenliği artırmak için bir Pomodoro zamanlayıcı, gerilimi süratle azaltan rehberli nefes idmanları, Bluetooth kamera ve 5ATM suya dayanıklılık yer almaktadır.

Tipik kullanımda sunulan 14 günlük pil ömrü, sıhhatinizi ve hayat üslubunuzu iki hafta boyunca yanınızda bir şarj aygıtı taşıma telaşı olmadan verimli bir biçimde yönetmenizi sağlar. Pili ağır kullanımda 7 güne, temel kullanımda 21 güne kadar kullanıcısını yarı yolda bırakmaz.

Amazfit GTS 2 Küçük 949 TL fiyat etiketiyle satılıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın