Altcoin Kâhini: Bitcoin, Ethereum ve 2 Altcoin Bu Düzeylere Gidiyor!

Altcoin Kâhini: Bitcoin, Ethereum ve 2 Altcoin Bu Düzeylere Gidiyor!
Okunuyor Altcoin Kâhini: Bitcoin, Ethereum ve 2 Altcoin Bu Düzeylere Gidiyor!

shutterstock 20698438

Başarılı kestirimleri olan usta analist vilayet Capo Of Crypto (CryptoCapo), yeni iddialarını paylaşıyor. Analist, tüm piyasa büyük bir düzeltmeden kurtulmak için uğraş ederken, Bitcoin, Ethereum ve iki düşük pahalı altcoin projesine yönelik iddialar paylaşıyor.

vilayet Capo Of Crypto: Bitcoin 30.000 doların altında konsolide edilirse daha düşük düzeyler gelebilir

Bu hafta bir dizi tweet ile vilayet Capo Of Crypto, Bitcoin ve Ethereum sahipleri için nelerin saklandığını çözmeye çalışıyor. vilayet Capo Of Crypto, 19 Mayıs’ta 30.000 doların biraz üzerine düştükten sonra, Bitcoin’in V biçiminde bir kurtarma yapmaya hazırlandığını gösteriyor.

1 7Kaynak: vilayet Capo Of Crypto/Twitter

vilayet Capo Of Crypto, Bitcoin’in son flaş çöküşünü, SPX’in 340 dolar bölgesinden yaklaşık 215 dolara düştüğü 1987’deki S&P 500 (SPX) düzeltmesiyle karşılaştırıyor. SPX çökmesinden sonra, grafik sıçradı ve üç yıllık bir müddet içinde yeni bir doruğa ulaştı. Bitcoin 30.000 doların üzerinde konsolide edebilirse vilayet Capo Of Crypto’ya nazaran, başkan kripto para ünitesi buradan daha düşük bir düzeye kaymayabilir. vilayet Capo Of Crypto hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Feragatname: Fraktallar yalnızca istikamet için bir yardımdır. Her vakit hakikat çıkmıyorlar. Fiyat, zayıflığı gösteren 30.000 doların altında konsolide edilirse, bu fraktal artık geçerli değil ve daha düşük fiyatlar bekleyebilirsiniz.

vilayet Capo Of Crypto: Bu grafik tabana ulaştığında, boğa döngüsü muhtemelen sona erecek

vilayet Capo Of Crypto ayrıyeten Bitcoin hakimiyetinin yahut BTC.D’nin döngü tabanına ulaşmadığına inanıyor. Bu da analistin, altcoin’lerin boğa koşusu sona ermeden evvel pazar hissesinin daha fazlasını ele geçirebileceğine inandığı manasına geliyor. Ancak BTC.D grafiği tabana vurduğunda, vilayet Capo Of Crypto kripto boğa koşusunun sona erdiğini kabul edecek. vilayet Capo Of Crypto mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BTC.D. Bitcoin hakimiyeti bir DCB (ölü kedi sıçraması) yapıyor. Alt işaret görmüyorum. Bu grafik tabana ulaştığında, boğa döngüsü muhtemelen sona erecek. Kuşkularınız varsa, bu çok optimist.

2 8Kaynak: vilayet Capo Of Crypto/Twitter

vilayet Capo Of Crypto: Ethereum’un son fiyat hareketi 2020 Mart’a benziyor!

Ethereum’a gelince vilayet Capo Of Crypto, altcoin projesinin son fiyat hareketinin 2020 Mart’ında düştüğü zamanki ETH‘nin fiyat hareketine ürkütücü bir formda benzediğini belirtti. Analist, kripto paranın muhtemelen ABD doları karşısında tabana vurduğunu ve artık tekrar yavaş bir tırmanışa başlayacağını varsayım ediyor. vilayet Capo Of Crypto bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ETH. Mart 2020 ve artık güncelleme karşılaştırması… Son düşük düzeyler tutulmalı.

3 6Önder altcoin ETH grafiği – Kaynak: vilayet Capo Of Crypto/Twitter

vilayet Capo Of Crypto: Bu altcoin BTC karşısında mükemmel görünüyor

Analist ayrıyeten BTC çiftlerinde iki düşük kıymetli altcoin için yükselişini sürdürüyor. il Capo Of Crypto, Sandbox ekosisteminin yarar tokeni olan SAND’in Bitcoin’e karşı yükselmeye hazır olduğunu vurguluyor. vilayet Capo Of Crypto bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

SAND/BTC. Ben miyim yoksa bu olağanüstü mı görünüyor?

4 3Kaynak: vilayet Capo Of Crypto/Twitter

vilayet Capo Of Crypto: Phala Network (PHA) Bitcoin çiftinde cazibeli görünüyor

Ayrıyeten analist, 118.000 Twitter takipçisine, birçok altcoin için yıkıcı bir haftaya karşın, en güzel Polkadot (DOT) projesi Phala Network’ün (PHA) Bitcoin çiftinde (PHA/BTC) cazip göründüğünü söyledi. vilayet Capo Of Crypto hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

PHA/BTC. Boğayım…

5 4Kaynak: vilayet Capo Of Crypto/Twitter

İşte altcoin kâhini vilayet Capo Of Crypto’nun başarılı kestirimleri

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, 2020 yılının başlarında vilayet Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin‘in 3.500 dolara düşeceğini ve XRP’nin 0,11 dolara ulaşacağını belirtti ve nokta atışı bildi. Ayrıca usta analist, XRP’deki 0,13 doları da nokta atışı bildi. vilayet Capo Of Crypto, öteki altcoin projelerinin gördüğü büyük düşüşleri de yanlışsız bir halde iddia etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin varsayımlarını dikkatle izliyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın