Altcoin Kâhini “Bitcoin, Cardano ve 3 Altcoin” İçin Dev Kestirimlerini Açıkladı!

Altcoin Kâhini “Bitcoin, Cardano ve 3 Altcoin” İçin Dev Kestirimlerini Açıkladı!
Okunuyor Altcoin Kâhini “Bitcoin, Cardano ve 3 Altcoin” İçin Dev Kestirimlerini Açıkladı!

shutterstock 146178461 scaled 1

Başarılı kripto para iddialarıyla takipçilerini oluşturmaya devam eden tanınmış trader ve analist vilayet Capo Of Crypto (CryptoCapo), piyasadaki en son düzeltmenin akabinde Blockchain ağı Cardano (ADA)’da çok derecede yükselişe geçti. Ayrıyeten analist, Bitcoin ve 3 altcoin için de kestirimlerini paylaşıyor.

vilayet Capo Of Crypto: Cardano fiyatı %2.549’luk bir ralli yapabilir

Bir dizi tweet’te “il Capo Of Crypto” olarak bilinen usta analist, Cardano, Bitcoin ve üç altcoin hakkındaki boğa kestirimlerini açıkladı. Analist, Cardano (ADA)’nun 40 dolara giden yolunu çizen büyük bir fiyat gayesi öngörüyor. 

Analist, kripto paranın 2022’nin başlarında amaca ulaşmasını bekliyor, bu da şu anda 1,43 dolardan işlem gören akıllı kontratlar platformu için %2.549’luk bir ralli manasına geliyor. vilayet Capo Of Crypto mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Cardano (ADA) uzun vadeli yol haritası (potansiyel). Bunun olduğunu görebiliyorum…

1 8Cardano grafiği – Kaynak: vilayet Capo Of Crypto/Twitter

vilayet Capo Of Crypto: Tanınan altcoin projesi Cardano için daha boğa olamam

ADA‘nın güçlü takviyesini gösteren 1.00 dolar düzeyinden süratli ve tekrarlanan sıçramalarının akabinde, vilayet Capo Of Crypto kestirimini ikiye katladı. vilayet Capo Of Crypto hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu altcoin projesinde daha boğa olamam.

2 9Kaynak: vilayet Capo Of Crypto/Twitter

vilayet Capo Of Crypto: Bu 3 altcoin projesinde yükseliş bekliyorum

Yakından takip edilen analist ayrıyeten, Proof-of-Stake token Validity (VAL) ve Polkaswap’ın mahallî tokeni PSWAP ve Sora ağının tokeni XOR’u da dahil olmak üzere üç altcoin projesi hakkındaki yükselişli kestirimlerini de vurguluyor. vilayet Capo Of Crypto hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

VAL. Çok yükselişli bir grafiğe sahip. Ayrıca PSWAP ve XOR’da yükselişli görünüyor.

3 4Kaynak: vilayet Capo Of Crypto

vilayet Capo Of Crypto: Bitcoin yeni yılın sonlarında 400.000 dolar düzeyine yaklaşacak

Bitcoin‘e (BTC) gelince, analist boğa piyasasının bittiğine inanmıyor. Analist, piyasa pahasına nazaran dünyanın en büyük kripto para ünitesinin yakın vakitteki düzeltmesinden toparlandığını ve yeni yılın sonlarında 400.000 dolar düzeyine yaklaştığını ve 37.117 dolarlık fiyatından %977’lik potansiyel karları temsil ettiğini öngörüyor. vilayet Capo Of Crypto hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu konsolidasyon, muhtemelen bir sonraki ayı piyasasının (40.000 – 60.000 dolar) en taban noktası olacak.

4 6Kaynak: Capo / Twitter

vilayet Capo Of Crypto: Bu, yine birikme ve üçüncü dalgaya hazır olma vaktidir

vilayet Capo Of Crypto altcoin projelerinde yeni bir yükseliş dalgası olacağını belirtiyor ve artık kripto para biriktirme vakti olduğunu da vurguluyor. vilayet Capo Of Crypto hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Gördüğüm şey, birçok altcoin’in birinci ayağı tamamladığı ve bu dalga 2. Bu, ekseriyetle en büyüğü olan üçüncü dalganın hala geleceği manasına geliyor. İkinci dalgalar çoklukla daha fazla vakit alır. Yakında yeni yüksekler beklemiyorum fakat bir sıçrama + aralık oluşumu. Bu, tekrar birikme ve üçüncü dalgaya hazır olma vaktidir.

İşte altcoin kâhini vilayet Capo Of Crypto’nun başarılı iddiaları

2020 yılının başlarında vilayet Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin‘in 3.500 dolara düşeceğini ve XRP’nin 0,11 dolara ulaşacağını belirtti ve nokta atışı bildi. Ayrıca usta analist, XRP’deki 0,13 doları da nokta atışı bildi. vilayet Capo Of Crypto, öbür altcoin projelerinin gördüğü büyük düşüşleri de hakikat bir biçimde kestirim etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin kestirimlerini dikkatle izliyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın