Altcoin Kâhini: Bitcoin, Cardano, Ethereum ve Polkadot Bu Düzeylere Gidiyor!

Altcoin Kâhini: Bitcoin, Cardano, Ethereum ve Polkadot Bu Düzeylere Gidiyor!
Okunuyor Altcoin Kâhini: Bitcoin, Cardano, Ethereum ve Polkadot Bu Düzeylere Gidiyor!

BTC ETH XRP Price Analysis — Bitcoin Is Facing a Downtrend Against Slowly Falling Altcoins

Yakından takip edilen usta kripto para analisti vilayet Capo Of Crypto (CryptoCapo),  Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) için dev fiyat gayelerini açıklıyor.

Altcoin Kâhini’nden Bitcoin, Cardano, Ethereum ve Polkadot kestirimleri

vilayet Capo Of Crypto: Cardano kısa vadede 4 dolar ve uzun vadede 30 doları görecek

Başarılı analist vilayet Capo Of Crypto, yeni bir tweet’te 129.000 takipçisine, Cardano için 3.00 ila 4.00 dolar aralığında bir başlangıç ​​fiyat amacı ve 30 dolarlık şaşırtan uzun vadeli bir maksat veriyor. vilayet Capo Of Crypto bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Cardano (ADA)’nun ne kadar optimist göründüğünü unuttuysanız diye dostça bir hatırlatma…

aaaaKaynak: CryptoCapo/Twitter

vilayet Capo Of Crypto: Ethereum ve Polkadot bu dorukları görecek

Geçen ay başlayan büyük kripto düzeltmesinin akabinde son fiyat hareketine dayanarak vilayet Capo Of Crypto, Ethereum’da (ETH) bir taban oluşumu görüyor. Analist, 2021’in sona ermesinden evvel Ethereum’un hala 10.000 dolara yükselmesini beklediğini söyledi.

Polkadot kelam konusu olduğunda vilayet Capo Of Crypto, DOT’un fiyat hareketini Eylül 2011’de sert bir biçimde yükselmeden çabucak evvelki Nasdaq 100 Endeksi ile karşılaştırıyor. vilayet Capo Of Crypto’nun grafiğine nazaran, DOT patlamadan ve uzun vadeli fiyat gayesine ulaşmadan evvel konsolidasyona devam edebilir. vilayet Capo Of Crypto bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

100 dolarlık DOT.

bbbb 1Kaynak: CryptoCapo/Twitter

vilayet Capo Of Crypto: Bitcoin 2021 bitmeden evvel yüzde 600 yükselecek!

Bitcoin‘e gelince vilayet Capo Of Crypto, önümüzdeki haftalarda parabolik bir ralli varsayım etmek için Elliot Waves modelini kullanıyor. Elliot Wave teorisi, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisine dayalı gelecekteki fiyat hareketini varsayım ediyor.

vilayet Capo Of Crypto Bitcoin’in şu anda bir boğa piyasasında düzeltme periyodunu gösteren dördüncü dalganın ortasında olduğunu söylüyor. Geri çekilmeden sonra analist, 2021’in sonundan evvel BTC için 230.000 doların biraz altına düşen büyük bir ralli öngörüyor. Gaye, Bitcoin’in şu anki 32.900 dolarlık fiyatından %600’lük bir üst potansiyeli temsil ediyor. vilayet Capo Of Crypto bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Büyük dalga dört için WXY (kırmızı).

ccccKaynak: CryptoCapo/Twitter

İşte vilayet Capo Of Crypto’nun başarılı varsayımları

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, 2020 yılının başlarında vilayet Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin‘in 3.500 dolara düşeceğini ve XRP’nin 0,11 dolara ulaşacağını belirtti ve nokta atışı bildi. Ayrıca usta analist, XRP’deki 0,13 doları da nokta atışı bildi. vilayet Capo Of Crypto, öbür altcoin projelerinin gördüğü büyük düşüşleri de yanlışsız bir biçimde kestirim etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin varsayımlarını dikkatle izliyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın