Akıllı saat piyasası karışıyor! Oppo Watch Free yolda

Akıllı saat piyasası karışıyor! Oppo Watch Free yolda
Okunuyor Akıllı saat piyasası karışıyor! Oppo Watch Free yolda

Akıllı saat piyasasına yeni kan Oppo Watch Free! Teknoloji devleri akıllı saatlere en az telefonlara ehemmiyet verdikleri kadar kıymet veriyor. Apple, Samsung, Xiaomi akıllı saat üreticisi şirketlerden sırf birkaçı. Oppo, Reno6 akıllı telefon serisini bu hafta geç saatlerde duyuracak. Fakat bu yılın sonlarında öteki bir aygıtı da piyasaya süreceğine dair bilgiler var.

Oppo Watch sonrası yeni akıllı saat yolda

LetsGoDigital‘in haberine nazaran, 25 Mayıs’ta şirket Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi’ne (EUIPO) ‘OPPO Watch Free‘ ismiyle bir ticari marka başvurusu yaptı. Açıklama, aygıtın açıkça bir akıllı saat olduğunu gösteriyor.

oppo wathc free 2 1

Oppo Watch Free ismiyle ayrıyeten bir spor saatinden de bahsedilmekte. Lakin bilhassa bir spor saati olduğu manasını taşımıyor. Bu model, şirketin geçtiğimiz baharda tanıttığı Oppo Watch’ın daha dış yer yahut atletizm odaklı bir versiyonu olabilir.

Esasen mevcut akıllı saatlerin çoğunluğu birden fazla spor fonksiyonu taşıyor. Örneğin, Oppo Watch ile kalp atış suratınızı ölçmek, idmanları takip etmek ve uykunuzu izlemek mümkün. Bununla birlikte, hem 41mm hem de 46mm modelinde yerleşik GPS var.

EUIPO, şirketin ticari marka başvurusunu şu anda inceliyor. Oppo Watch Free’nin ne vakit piyasaya çıkacağı şimdi muhakkak değil.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın