600 TL bedelindeki PS Plus oyunları indirime sunuldu

600 TL bedelindeki PS Plus oyunları indirime sunuldu
Okunuyor 600 TL bedelindeki PS Plus oyunları indirime sunuldu

Donanım satışlarından neredeyse hiç kar etmeyen konsol üreticileri, ekseriyetle oyunlardan ve PlayStation Plus üzere abonelik servislerinden para kazanıyor. Bu servislere abone olan kullanıcıları ödüllendiren şirketler, her ay fiyatsız verilen oyunlarla daha çok kişiyi kendine çekiyor.

Bu üreticilerden biri olan Sony, bu ay toplamda 600 TL pahasında oyun vereceğini açıklamıştı. Şirketin vereceği PS Plus Haziran oyunları bugün indirime sunuldu.

PlayStation Plus Haziran oyunları

Toplam kıymeti 600 TL’yi bulan PlayStation Plus Haziran oyunları, 1 Haziran itibariyle indirime sunuldu. Fiyatsız verilen oyunlar ortasında  Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown, Star Wars Squadrons ve Operation: Tango yer alıyor. Fiyatsız oyunları çabucak kütüphanesine ekleyen oyuncular, PS Plus aboneliği devam ettiği müddet boyunca bu üretimleri ek bir fiyat ödemeden oynayabiliyor.

600 tl degerindeki ps plus haziran oyunlari indirime sunuldu 1

Virtua Fighter 5

Efsane Sega dövüş oyununun yenilenmiş versiyonu olan Virtua Fighter 5, PS Plus Haziran oyunlarından biri oldu. 219,00 TL pahasındaki oyun, yeni HD grafikler, çevrimiçi özellikler, Arcade ve Rank Match üzere modlar sunuyor.

Operation Tango

120,00 TL bedelindeki Operation Tango, yakın gelecekte geçen ve İş birliğine dayalı bir casus macera oyunu. Özünde bağlantı kurmanın ve konuşmanın yer aldığı oyunda bir Hacker veya Ajan yer alıyor. Bu nedenle Tango her iki oyuncunun da bir mikrofona sahip olmasını gerektiriyor. 

Star Wars: Squadrons

Tahminen de oyuncuları en çok heyecanlandıran oyun, Ekim 2020‘de piyasaya sürülen uzay-savaş oyunu Star Wars: Squadrons oldu. Tıpkı vakitte oyunda Return of the Jedi filmindeki olaylardan sonrasını anlatan tek oyunculu bir öykü modu da yer alıyor. 279,00 TL pahaya sahip olan imal, kuşkusuz PlayStation Haziran oyunları ortasında en ço merak edilen oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın