5 Seviyeyi Bilen Analist: Bu 6 Altcoin Patlayarak Bu Düzeyleri Görecek!

5 Seviyeyi Bilen Analist: Bu 6 Altcoin Patlayarak Bu Düzeyleri Görecek!
Okunuyor 5 Seviyeyi Bilen Analist: Bu 6 Altcoin Patlayarak Bu Düzeyleri Görecek!

bb800999e

Dünyaca ünlü kripto para analisti ve trader’ı Michael van de Poppe, Cardano (ADA) ve beş düşük kıymetli altcoin projesi için iddialarını paylaşıyor. Analist, Bu kripto para projeleri için gelecekteki potansiyel fiyat maksatlarını açıklıyor.

Michael van de Poppe: Cardano Bitcoin’e karşı yükseliş sinyalleri vermeye devam ediyor

Yeni tahlilinde ünlü kripto stratejisti Michael van de Poppe 335.100 takipçisine, Cardano‘yu yakından takip ettiğini söylüyor. Analiste nazaran, akıllı kontrat platformu ADA daha geniş kripto piyasasındaki zayıflığın ortasında, Bitcoin’e (ADA/BTC) karşı yükseliş sinyalleri vermeye devam ediyor. Michael van de Poppe hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Hala çok güç gösteriyor ve boğa döngüsünde yer alıyor. 6.200 Satoshi (0.000062) civarında bir sonraki bölgeye hakikat yükselişin devam etmesini bekliyorum. Bu, USD çiftinin daha fazla güçlenmesini de içerecek.

111Tanınan altcoin Cardano grafiği – Kaynak:  Michael van de Poppe/Twitter

Michael van de Poppe: Tanınan altcoin SXP, Haziran ayı sona ermeden evvel %86’lık güçlü bir ralli için hazırlanıyor

Yazma sırasında, ADA/BTC 0,000046’da süreç görüyor ve parite önümüzdeki ay analistin gayesine ulaşırsa %34’ün üzerinde potansiyel bir çıkar olduğunu gösteriyor. Sıradaki, merkezi olmayan finans (DeFi) ekosistemi Swipe’ın mahallî varlığı olan SXP. Michael van de Poppe’ye nazaran, tanınan altcoin SXP Haziran ayı sona ermeden evvel %86’lık güçlü bir ralli için hazırlanıyor. Michael van de Poppe bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu da güç kazanıyor (özellikle BTC çifti). Bu BTC çiftinin 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaların üzerine çıkması gerekiyor. Bu olursa, burada devamını göreceğiz ve akabinde çarpışma öncesi düzeylere geri döneceğiz.

222Kaynak:  Michael van de Poppe/Twitter

Michael van de Poppe: Güçlü altcoin Waves, %35’lik bir hareket başlatmaya hazır

Üçüncü altcoin projesi, kullanıcıların kendi kripto tokenlerini oluşturmasına, başlatmasına ve ticaretine müsaade veren bir Blockchain platformu olan Waves’dir. Michael van de Poppe’ye nazaran Waves, Bitcoin çiftinde (WAVES/BTC) 0.00042 süreç fiyatından %35’lik bir hareket başlatmaya hazır. Michael van de Poppe hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu, 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaları desteklemeye ve üzerinde hareket etmeye devam ediyor. Bu nedenle, 0.00057’lik bir yine test göreceğimizi varsayıyorum.

333Kaynak:  Michael van de Poppe/Twitter

Michael van de Poppe: Fantom %74’lük bir ralli başlatacak fakat evvel düşüş!

Michael van de Poppe’nin radarındaki dördüncü kripto para, akıllı kentleri güçlendirmeyi amaçlayan dağıtık bir defter teknolojisi olan Fantom‘dur (FTM). Analist, Temmuz ayına kadar %74’lük bir ralli başlatmadan evvel Fantom’un Bitcoin (FTM/BTC) karşısında düşüş yaşamasını bekliyor. Michael van de Poppe bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Dayanak testi, artık daha fazla devam etmek için saygısız. 1.000 Satoshi’nin (0.00001) üzerine çıkmak, sonraki atakta (0.000013) 1.300 Satoshi’yi verir.

444Kaynak:  Michael van de Poppe/Twitter 

Michael van de Poppe: Dent şu anki bedelinden %287’nin üzerinde meteorik olarak yükselecek

Analistin listesindeki sıradaki altcoin projesi ise Dent’tir. Analist, kripto paranın şu anki kıymetinden %287’nin üzerinde meteorik olarak yükselmeden evvel temel oluşturma etabına devam etmesini bekliyor. Michael van de Poppe, Dent’in amacına Ağustos ayında ulaşmasını bekliyor. Michael van de Poppe bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Çok uzak çok düzgün. Devasa bir dürtü dalga olduğu için bu muhtemelen bir mühlet birikecek.

555Kaynak:  Michael van de Poppe/Twitter

Michael van de Poppe: Enjin Coin yeni bir boğa döngüsü başlatmaya hazır

Michael van de Poppe ayrıyeten Blockchain oyun platformu Enjin Coin’i (ENJ) izliyor. Trader’a nazaran ENJ, 1.29 dolar ve 0.67 dolarlık kilit takviye alanlarını vurguladığı için yeni bir boğa döngüsü başlatmaya hazır.

6666Kaynak:  Michael van de Poppe/Twitter

İşte Michael van de Poppe’nin başarılı BTC ve altcoin varsayımları

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, profesyonel analist Michael van de Poppe, 2020 yılının birinci çeyreğindeki altcoin dönemini hakikat olarak iddia etti. Ayrıyeten başarılı analist, Bitcoin’in geçtiğimiz periyotlardaki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para varsayımlarında de yüksek muvaffakiyet oranı yakaladı.

Michael van de Poppe, Şubat ayında değerli bir piyasa düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü öngördü. Analist, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de gerçek öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı öteki kripto para varsayımları de var. Bu nedenle yatırımcılar analistin öngörülerini dikkatle takip ediyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın