5 Defa Bilen Analist: Bu 3’ünden Aldım! Korunmak İçin Bu 3 Altcoin’e Bakın

5 Defa Bilen Analist: Bu 3’ünden Aldım! Korunmak İçin Bu 3 Altcoin’e Bakın
Okunuyor 5 Defa Bilen Analist: Bu 3’ünden Aldım! Korunmak İçin Bu 3 Altcoin’e Bakın

5ed672febb6d21591112446

Dünyaca ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, şiddetli kripto piyasası çöküşü sırasında hangi altcoin projelerinden satın aldığını açıklıyor. İşte usta analistin yatırım yaptığı yeni altcoin projeleri…

Michaël van de Poppe: Piyasalara girmek istiyorsanız, bu en yeterli an…

Usta analist Michaël van de Poppe, piyasadaki şaşırtan düşüşün ortasında, altcoin’ler düzeltmenin tüm etkilerini hissetmeye başladığında taban satın alma stratejisini hazırlıyor. Michaël van de Poppe bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Altcoin’ler iddia ettiğiniz kadar düşmedi, hatta kimileri Bitcoin çiftlerinde bile yükseliyordu… Çarşamba günü panik başladı ve altcoin’lerin de ağır bir formda düşmeye başladığını gördük. Piyasalara girmek istiyorsanız, bu en düzgün an… Korku düzeyleri çok. Panik her yerde. Tartışma, kripto para ünitesinin yasal olarak öldüğü, lakin merkezi olmayan finans (DeFi) alanı ve öteki tüm altcoin’ler ve projeler hakkında temelde ne değişti? Hiçbir şey değil. Bitcoin‘e karşı Ethereum hala bir boğa döngüsünde yer alıyor.

di88339e

Michaël van de Poppe: Bu 3 kripto paradan aldım! Sermayenizi korumak istiyorsanız bu 3 altcoin iyi…

Başarılı analist Michaël van de Poppe, bu hafta sonu Twitter’da yaptığı açıklamada, Oracle projelerinden Chainlink (LINK) ve DIA’nın yanı sıra önder kripto para ünitesi olan Bitcoin’deki düşüşleri satın almak için kenardaki nakitlerini kullandığını duyurdu. Analist, yatırımcılar düşüşlerden yararlanmak ve sermayelerini mümkün olduğunca korumak istiyorsa, anahtarın Ethereum yahut Litecoin (LTC) üzere büyük hacimli projelere bakmak olduğunu ekliyor.

Michaël van de Poppe, geçmişte olduğu üzere Bitcoin 30.000 dolarlık düşük alana geri dönmeye başladığında, altcoin’lerin süratle takip edeceğini ve muhtemelen en düşük giriş fırsatlarını geride bırakacağını kestirim ediyor. Michaël van de Poppe hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

En düşük riske sahip durumlara girmek istiyorsanız, Litecoin üzere şeylere, EOS yahut Ethereum üzere şeylere bakacaksınız. Bu evrede daha fazla risk arıyorsanız, daha küçük altcoin’lere bakacaksınız. Bu yüzden Bitcoin’i izlemelisiniz. Lakin genel olarak, şayet bu zıplarsa, altcoin’ler büyük olasılıkla oynamak için geri gelecek ve epeyce süratli bir biçimde geri dönecek.

Cryptocurrency Betting

İşte usta analist Michael van de Poppe’nin başarılı varsayımları

Michael van de Poppe,  2020 yılının birinci çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak iddia etti. Ayrıyeten usta analist, Bitcoin’in geçtiğimiz periyotlardaki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para iddialarında de yüksek muvaffakiyet oranı yakaladı.

Trader, Şubat ayında değerli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü yanlışsız öngördü. Michael van de Poppe, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de yanlışsız öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı öteki kripto para kestirimleri de var.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın