3 Kritik Seviyeyi Bilen Analistten Bitcoin ve Ethereum Varsayımı: Bu Seviyeler!

3 Kritik Seviyeyi Bilen Analistten Bitcoin ve Ethereum Varsayımı: Bu Seviyeler!
Okunuyor 3 Kritik Seviyeyi Bilen Analistten Bitcoin ve Ethereum Varsayımı: Bu Seviyeler!

14 BTC and ETH prices

Kripto piyasalarındaki son karışıklığa karşın, Bloomberg kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, hem Bitcoin hem de Ethereum (ETH)’da yükselişte görünüyor. Başarılı iddialara imza atan analist Mike McGlone, yeni öngörüleri ile dikkatleri yeniden üzerine çekti.

Mike McGlone’dan Bitcoin ve Ethereum varsayımları: Bu düzeyler daha muhtemel!

Haziran ayına yönelik “Bloomberg Crypto Outlook” raporu çıktı. Raporda, piyasa bedeline nazaran en büyük 2 kripto para olan Bitcoin ve Ethereum’un önünde yükseliş yolları olduğu belirtiliyor. Bloomberg kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone’a nazaran, Ethereum istikrarlı bir formda yükseliyor.

Ünlü analist Mike McGlone, Bitcoin’in piyasa kıymetine de bakıyor ve tahlillerini aktarıyor. Mike McGlone’a nazaran, başkan kripto para ünitesinin kendisinin 20.000 doların altında konsolide etmektense 100.000 dolara hakikat ilerlemeye devam etmesi çok daha beklenen. Mike McGlone hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

İki numaralı kripto para olan Ethereum, piyasa kıymeti ile süratle liderliğe yanlışsız ilerliyor ve 2021’de Bloomberg Galaxy Crypto Index’in en kıymetli itici gücü oldu. Bitcoin‘in 20.000 doların altında kalmaktansa 100.000 dolarlık dirençte paha kazanmaya devam etmesi daha olası görünüyor.

bitcoin altcoins 1

Bloomberg: ETH fiyatı bir müddetliğine 2.000 ila 4.000 dolar ortasında değişebilir

Analist, Ethereum’un Bitcoin’in pazar hissesinden kazandıkça, kripto paranın 10 günlük ortalama süreç hacminin 2021’in başından bu yana ikiye katlandığını ve Bitcoin’in 10 günlük ortalama süreç hacminin %80’ini sınırladığını belirtiyor. Ethereum rakipleri bu boğa döngüsünü uygun bir formda gerçekleştirmeyi başarırken Bloomberg, Ethereum’un “para ve finansın dijitalleştirilmesi için benimsenme yarışını” kazanabildiğini düşünüyor.

Bloomberg, Ethereum’un Bitcoin’in piyasa bedelini geçme yolunda olabileceğine inansa da kripto paranın fiyatının bir müddetliğine 2.000 ila 4.000 dolar ortasında değişebileceğini varsayım ediyor. Zira Bloomberg’e nazaran, muhtemelen bu düzeyler ETH için güçlü bir direnç vazifesi görecek. Bloomberg ayrıyeten, Bitcoin’in 30.000 dolarlık düşük alana gerçek son geri çekilmesinin aslında en güzel kripto para ünitesini 100.000 dolar düzeyine çıkaracak genişletilmiş bir boğa piyasasının işareti olduğuna inanıyor. Ayrıca Bloomberg, Bitcoin’in 30.000 dolar civarında “destek katmanlarına” ulaştığını savunuyor.

ethereum 1

İşte Bloomberg analisti Mike McGlone’ın başarılı iddiaları

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Bloomberg analisti Mike McGlone, Bitcoin’in 2020’nin başlarında 10.000 doları göreceğini belirtti ve bildi. Usta analist Mike McGlone, geçtiğimiz aylarda Bitcoin fiyatı 9 bin dolar düzeyindeyken 12 bin doların muştusunu verdi ve bunu da bildi. Bunlar dışında analistin diğer başarılı öngörüleri de mevcut. Ocak ayı başlarında analist, BTC’nin 2021’de 50.000 doları göreceğini söyledi ve bu düzey Şubat ayının ortalarında görüldü.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın