10’dan Fazla Varsayımı Tutan Analist: Bu 4 Altcoin ATH’ye Fırlayacak!

10’dan Fazla Varsayımı Tutan Analist: Bu 4 Altcoin ATH’ye Fırlayacak!
Okunuyor 10’dan Fazla Varsayımı Tutan Analist: Bu 4 Altcoin ATH’ye Fırlayacak!

pexels photo 186464

Deneyimli kripto para trader’ı ve analisti Smart Contracter, yeni ortaya çıkan merkezi olmayan finans (DeFi) alanında dört altcoin projesinin tüm vakitlerin en yüksek düzeylerini (ATH) göreceğini belirtiyor.

Smart Contracter: Bu 3 altcoin projesinde yükselişteyim!

Dik ve geniş bir kripto para düzeltmesinin ortasında Smart Contracter, hala borç verme ve borç alma protokolü Aave, otomatik piyasa yapıcısı SushiSwap (SUSHI) ve katman-2 Ethereum ölçekleme ağı Polygon (MATIC) konusunda yükselişte.

Cryptocurrency Betting

Smart Contracter, kripto paraların muvaffakiyetinin, Bitcoin‘in bu hafta yaklaşık 30.000 dolara düştükten sonra tarafsız bir bölgede konsolide olmaya başlayıp başlayamayacağına bağlı olduğunu belirtiyor. Analiste nazaran, yatırımcılar Bitcoin pompalarını satmayı bırakıp lideri kripto para biriminde güvenilir bir şekilde geri alım yapmaya başladıktan sonra, üç DeFi varlığı yükselebilir. Smart Contracter mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BTC bir teklifi yakalamaya başladığında, çabucak hemen tüm DeFi altcoin projeleri bence AAVE ve SUSHI’den başlayarak tüm vakitlerin en yüksek düzeyine çıkacak ve natürel ki MATIC…

Smart Contracter: Tanınan altcoin Theta Network’te sıçrayacak altcoin’lerden…

Her üç kripto parada son piyasa çöküşünde önemli ziyanlar kaydetti. AAVE son yedi gün içinde %34 bedel kaybetti. SUSHI aynı vakit diliminde değerinin %34,7’sini kaybetti ve MATIC %23 düştü. Analistin listesindeki öteki altcoin, Smart Contracter’ın yeni doruklara ulaşmasını beklediği merkezi olmayan görüntü dağıtım protokolü Theta Network (THETA)’dür. Kripto para, birçok altcoin’in bilakis son 24 saatte %6 artış gösterdi. Smart Contracter bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

THETA’da tepeden tabana %75’lik düşüş, V geri kazanımı sürüyor. Ya bu 5’i düzelten bir ABC ise ve buradan doğruca tüm vakitlerin en yüksek düzeyine roket atarsak? Mantığa karşıt üzere geliyor ancak burada katiyetle hayli düzgün görünüyor, uzun süredir… Şimdilik.

aaaKaynak: Smart Contracter

Smart Contracter: Bitcoin daha yüksek bir düşük düzey basmaya çalışırken güç belirtileri gösteriyor

THETA fiyatı, yazım sırasında tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 15,72 doların yaklaşık yarısı düzeyinde ve bu hafta 5 dolar alanına gerçek düzelttikten sonra 6 dolar civarında dinleniyor.

Analist, dalgalar halinde ortaya çıkan piyasa iştirakçilerinin psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini iddia eden Elliott Wave Teorisine güveniyor. Bitcoin’e bakan analist, Bitcoin‘in daha yüksek bir düşük düzey basmaya çalışırken güç belirtileri göstermeye başladığını vurguluyor. Smart Contracter hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence, BTC burada sahiden çok çalışıyor. Arka geriye dört gün, günlük mum gövdesi yaklaşık 37.000 dolara kadar yükseliyor. Büyük bir düşük mü yoksa daha kısa vadeli bir düşük mü olduğu hala tartışmalı.

bbbKaynak: Smart Contracter

Smart Contracter: ETH daha fazla düşmemek için 2.300 doları kırmalı!

Ethereum’a gelince Smart Contracter, en büyük ikinci kripto paranın bu çöküş sırasında daha fazla düşmemek için 2.300 dolar düzeyinden sağlam bir formda sıçraması gerektiğini söylüyor. Smart Contracter hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ETH, 12 saat evvelki tasfiye mumunun 0.618 Fibonacci geri çekilme düzeyinde. Sıçrayacaksa, bence buradan olması gerekiyor.

Şu anda ETH, 2.000 ila 2.300 dolar arasında değişen bu düzeylerde kıymet kayıplarını arttırmaya devam ediyor.

cccKaynak: Smart Contracter

İşte usta analist Smart Contracter’ın nokta atışı BTC ve altcoin varsayımları

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Smart Contracter bugüne kadar birçok başarılı öngörüye imza attı. Bunlardan kimilerini ele alalım. Ünlü analist, Bitcoin’de 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük BTC çöküşü ve daha fazlasını öngördü. Ayrıyeten tanınan analist, geçtiğimiz birkaç ay içinde kripto para piyasasındaki daha kısa vadeli fiyat hareketleri de yanlışsız öngördü.

Analist, geçtiğimiz aylardaki altcoin piyasası çöküşünü evvelce haber verdi. Şubat’ın ikinci haftasında bir altcoin erimesi beklediğini belirten usta analist Smart Contracter, bu iddiasında de haklı çıktı. Ayrıyeten analist, Mart’ın son günlerinde Ethereum’un yaklaşık 1.600 dolara düşeceğini de yanlışsız bir şekilde öngördü. 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın