10’dan Fazla Kestirimi Tutan Analist: 5 Altcoin, BTC ve ETH’yi Geçerek Fırlayacak!

10’dan Fazla Kestirimi Tutan Analist: 5 Altcoin, BTC ve ETH’yi Geçerek Fırlayacak!
Okunuyor 10’dan Fazla Kestirimi Tutan Analist: 5 Altcoin, BTC ve ETH’yi Geçerek Fırlayacak!

A 2 back

Bölümde “Smart Contracter” olarak bilinen usta trader ve analist, beş altcoin projesinin yükselişe hazır olduğunu söylüyor. Hatta analist, bu altcoin projelerinin Bitcoin ve Ethereum’dan daha âlâ performans göstereceğini de vurguluyor.

Smart Contracter: Bu 4 altcoin Bitcoin ve Ethereum’dan daha yeterli performans gösterecek

Yeni bir tweet’te, Smart Contracter 148.600 takipçisine, otomatikleştirilmiş piyasa yapıcısı SushiSwap (SUSHI), borç verme ve borç alma protokolü Aave, türev ticaret platformu Synthetix (SNX) ve merkezi olmayan borsa Curve Finance (CRV) dahil olmak üzere merkezi olmayan finans (DeFi) alanındaki altcoin projelerine baktığını söyledi.

Başarılı analist Smart Contracter’a nazaran, dört kripto para önümüzdeki günlerde Bitcoin (BTC) ve Ethereum’dan (ETH) daha güzel performans gösterecek. Smart Contracter mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

DeFi altcoin projeleri burada en çok canlanıyor. Benim fikrime nazaran, SUSHI, Aave, Synthetix (SNX), Curve (CRV), vb… Palavra yok, BTC ve ETH’den biraz daha yükseliş görünüyor. Belki ikincisi bir yahut iki gün boyunca değişirken bunlar patlar?

1 1Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Smart Contracter: Altcoin projesi Curve, 10 dolara fırlamaya hazır

CRV’ye bakıldığında analist, DeFi kripto parasının 10 dolara fırlamaya hazır olduğuna inandığı için “sorumsuzca long” olduğunu belirtiyor. Analist, bunun kripto parada mevcut kıymetinden %250’nin üzerinde yararı temsil ettiğini söylüyor. Smart Contracter mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

CRV/USD grafiği de artık hazır görünüyor, ABC’yi haftalık vakit diliminde beş üst çıktıktan sonra temizleyin, ayrıyeten artık tekniklerle birlikte devam edecek bir anlatımımız var.

2Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Smart Contracter: CREAM Finance bir şampiyon üzere duruyor

Yatırımcının radarındaki bir öbür DeFi altcoin projesi, merkezi olmayan borç verme protokolü CREAM Finance (CREAM)’dır. Kripto stratejisti, CREAM için 171,06 dolarlık süreç fiyatından 260 dolarlık amacına %50’lik bir hareket bekliyor. Smart Contracter bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

CREAM bir şampiyon üzere duruyor. Tüm DeFi paraları ortasında bu, muhtemelen devam eden üçüncü dalga ile CRV’ye benziyor. DeFi, dürüst görüşüme nazaran itici görünüyor.

3Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Smart Contracter, dalgalar halinde ortaya çıkan piyasa iştirakçilerinin psikolojisine dayalı olarak gelecekteki fiyat hareketini iddia eden bir teknik tahlil biçimi olan Elliott Wave teorisine dayanıyor.

Smart Contracter: Bitcoin’de önümüzdeki 48 saat içinde karar vakti olmalı

Bitcoin’e gelince Smart Contracter, önde gelen kripto paranın haftalarca konsolidasyondan sonra kararını vermeye neredeyse hazır olduğunu varsayım ediyor. Smart Contracter bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Azalan hacimde neredeyse en yüksek kasılmalarda. Önümüzdeki 48 saat içinde karar vakti olmalı. BTC…

4Kaynak: Smart Contracter/Twitter

İşte usta analist Smart Contracter’ın nokta atışı BTC ve altcoin varsayımları

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Smart Contracter bugüne kadar birçok başarılı öngörüye imza attı. Bunlardan kimilerini ele alalım. Ünlü analist, Bitcoin’de 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük BTC çöküşü ve daha fazlasını öngördü. Ayrıyeten tanınan analist, geçtiğimiz birkaç ay içinde kripto para piyasasındaki daha kısa vadeli fiyat hareketleri de yanlışsız öngördü.

Analist, geçtiğimiz aylardaki altcoin piyasası çöküşünü evvelden haber verdi. Şubat’ın ikinci haftasında bir altcoin erimesi beklediğini belirten usta analist Smart Contracter, bu iddiasında de haklı çıktı. Ayrıyeten analist, Mart’ın son günlerinde Ethereum’un yaklaşık 1.600 dolara düşeceğini de hakikat bir şekilde öngördü. 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın